logo przedsiebiorcy

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza przedsiębiorców, pracowników działów kadr oraz wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenia. Poprowadzą je eksperci ZUS.

Czytaj więcej

Już od 15 lutego 2019 r. w serwisie www.podatki.gov.pl będzie można rozliczyć e-PIT - zeznanie podatkowe PIT-37 lub/i PIT-38, które przygotuje dla ciebie Urząd Skarbowy.

Czytaj więcej

Jako Przedsiębiorcy.pl objęliśmy patronat nad VIII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2019, które odbędzie się 28 lutego 2019 r. w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na degustację jabłek marki "amela", która odbędzię się w dniach 8-9 lutego 2019 r. w halach sieci "Selgros" w Warszawie.

Czytaj więcej

Otrzymałeś pismo z ZUS dotyczące kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy?

Czytaj więcej

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza przedsiębiorców i wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenia z zagadnienia e-Akta - elektronizacji i skrócenia okresu przechowywania akt pracowniczych.

Czytaj więcej

Serdeczne zapraszam na pierwsze w tym roku seminarium szkoleniowe Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD, które odbędzie się 8 marca 2019 r., w Warszawie w Hotelu Holiday Inn City Centre.

Czytaj więcej

Nowy Płatnik – nie czekaj!

Przedsiębiorco! Do Twojej dyspozycji ZUS udostępnił już nową wersję programu Płatnik (wersja 10.02.002). Z tej wersji programu wszyscy użytkownicy powinni zacząć korzystać 26 stycznia 2019 r.

Czytaj więcej

Izba Przemysłowo-Handlowa Polska-Azja i Partnerzy zapraszają na targi.

Czytaj więcej

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza serdecznie zaprasza na III edycję Polsko-Ukraińskiej Konferencji Rolno-Spożywczej, która odbędzie się w dniu 1 lutego 2019 r. w ramach Centralnych Targów Rolniczych w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k. Warszawy.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Śniadanie z ekspertem". "Zatory płatnicze - duży problem małych firm" - to główny temat spotkania.

 

Czytaj więcej

Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, Przyjaciołom i Współpracownikom tragicznie zmarłego Prezydenta Miasta Gdańska Pana Pawła Adamowicza.

 

Zarząd i Członkowie Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl

Jakie zmiany w przepisach czekają przedsiębiorstwa w nowym roku?

Czytaj więcej

Od 1 stycznia 2019 r. wchodzi w życie przygotowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych projekt e-akta. Wprowadza on zmiany dla przedsiębiorców i pracodawców w zakresie elektronizacji akt pracowniczych oraz długości ich przechowywania.

Czytaj więcej

Życzenia od Przedsiębiorcy.pl

Czytaj więcej

Wiceprezes Piotr Podgórski uczestniczył 19 grudnia w spotkaniu w Sejmie zorganizowanym przez posła Jerzego Meysztowicza - Przewodniczącego Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz posła Pawła Pudłowskiego - Przewodniczącego Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii. 

Czytaj więcej

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. oraz Hong Kong Trade Development Council serdecznie zapraszają do udziału w seminarium "HONGKONG bramą do rynku chińskiego".

Czytaj więcej

Współpracująca z Przedsiębiorcy.pl Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) ma przyjemność ogłosić Misję Gospodarczą do Mozambiku organizowaną w dniach 3-7 marca 2019 r.

Czytaj więcej

Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że 9 listopada 2018 r. do konsultacji publicznych został skierowany projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Ordynacja podatkowa (projekt z dnia 8 listopada 2018 r.) – zamieszczony na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji, w zakładce Rządowy Proces Legislacyjny (link https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12317902).

Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany eksportem towarów do państw członkowskich UE? Chcesz dowiedzieć się, jakie bariery mogą utrudnić eksport za granicę? Interesuje Ciebie poznanie uregulowań prawnych oraz doświadczeń innych przedsiębiorców? Te warsztaty są dla Ciebie!

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces