logo przedsiebiorcy

logo duze

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

 

Sprawdź, co wspólnie możemy osiągnąć.

DOŁĄCZ DO NAS

Zaproszenie na Targi China Homelife Poland i China Machinex

Serdecznie zapraszamy na Targi China Homelife Poland i China Machinex, które odbędą się w dniach 6-8 czerwca 2017 r. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.


Targi China Homelife Poland organizowane w Polsce od 6 lat, są jedyną inicjatywą o zasięgu obejmującym Europę Centralną i Wschodnią, która w tym roku zgromadzi rekordową liczbę uczestników z zagranicy. Gościć będzie ponad 2000 handlowców z 13 krajów europejskich: Białorusi, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Rosji, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Ukrainy oraz Węgier. Ze strony krajowej zakłada się udział około 7000 firm.

China Homelife Poland 2017 obejmuje branże: tekstylną i odzieżową, elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

China Machinex to branże: maszyny do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych (wtryskarki, moduły plastikowe, maszyny do wytłaczania), maszyny do przetwórstwa spożywczego i pakowania (piekarnicze, cukiernicze, słodyczy, przem. mięsnego), maszyny budowlane (do robót ziemnych, podnośniki, urz. kopalniane), maszyny rolnicze (żniwne, do sadzenia, kosiarki, do obróbki ziemi, dla hodowli), sprzęt i narzędzia z napędem elektrycznym (elektronarzędzia, silniki, łożyska, zawory, łączniki, przewody), nowa energia (urz. transmisyjne, wysokiego i niskiego napięcia, kable, akcesoria).


Uroczyste otwarcie targów China Homelife Poland: 06.06.br. o godz. 10.00.
Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość skorzystania z programu Hosted Buyers. Program obejmuje: bezpłatny wjazd na teren targów oraz wejściówkę, pomoc tłumaczy, możliwość umawiania spotkań. Wstęp wolny. Warunkiem jest wcześniejsza rejestracja. Zapraszamy do zgłoszenia on-line: http://przedsiebiorcy.szef.co/formularze/akredytacja/


Bardzo ważna informacja: w programie wydarzenia przewidziane są seminaria i wykłady na temat możliwości współpracy z Chinami. Dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele będą koncentrować się na relacjach gospodarczych oraz finansowych, a także prawnych i organizacyjnych aspektach prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi. Tematyka dotyczyć będzie również efektów społeczno-kulturowym w kontekście współpracy z Państwem Środka.


PROGRAM SEMINARIÓW I WYKŁADÓW:
6 czerwca – wtorek


10.00 – Oficjalne Otwarcia targów China Homelife Show 2017


11.00-14.30 – „Współpraca handlowa z Chinami – cykl warsztatów z ekspertami


11.00-12.00 – PANEL I: IMPORT Z CHIN
• Jak bezpiecznie kupować w Chinach? Zagrożenia i pułapki w imporcie – Paulina Kiełbus-Jania
• Krok po kroku – procedura importu z Chin – Wojciech Froelich
• Jak uniknąć ryzyka, czyli co importer wiedzieć powinien – ChińskiRaport.pl


12.00-12.15 – PRZERWA KAWOWA


12.15-13.15 – PANEL II: ASPEKTY KULTUROWE I KONTROLA JAKOŚCI
• Jak bezpiecznie importować z Chin? Kontrola jakości towaru w Chinach – narzędzie ograniczające ryzyko otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem – Mariola Bańdo-Szwaj
• Aspekty kulturowe w procesie negocjacji i budowanie kontraktu – Michał Korol
• Biznes w Chinach. Czy różnice kulturowe są istotną przeszkodą? – Artur Jadeszko


13.15-13.30 – PRZERWA KAWOWA


13.30-14.30 – PANEL III: LOGISTYKA I TRANSPORT
• Podstawowe zagadnienia związane z organizacją importu – Marcin Jarzęcki
• Import z Chin szybciej, taniej, prościej: kwestie celne – Maciej Ramotowski
• Transport lotniczy – Paweł Gliński
• Jak zabezpieczyć ryzyko kursowe – Piotr Łukasiński


14.30 ZAKOŃCZENIE PRELEKCJI I NETWORKING


Wstęp wolny. Warunkiem jest wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy na seminaria i targi: http://seminaria.szef.co/formularze/akredytacja/


Serdecznie zapraszamy.

 

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces