logo przedsiebiorcy

logo duze

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

 

Sprawdź, co wspólnie możemy osiągnąć.

DOŁĄCZ DO NAS

Forum w Charkowie - informacja o misji

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Międzynarodowym Forum Biznesowym w Charkowie oraz misji gospodarczej polskich przedsiębiorstw i instytucji organizowanej przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji oraz Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Kijowie pod przewodnictwem Ambasadora RP w Ukrainie, Pana Jana Piekło. Termin: 21-22 czerwca 2017.


Misja organizowana jest we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

Powyższe przedsięwzięcie będzie miało na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami. W forum biznesowym jest przewidziany udział ponad 350 uczestników z obwodu charkowskiego i terytorium całej Ukrainy. Jak wskazują statystyki z ostatnich trzech lat, w większości są to dyrektorzy i właściciele firm.

W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się forum biznesowe (http://businessforum.kharkov.ua/), w ramach którego przeprowadzona będzie sesja plenarna pt. „IV rewolucja przemysłowa, globalizacja kontra interesy narodowe: którą drogą pójdzie Ukraina. Wyzwania i możliwości.”

oraz sesje tematyczne poświęcone następującej tematyce:

- „Nowoczesna energetyka. Jak zamienić „pułapkę zasobów” na motor wzrostu.”

- Sektory IT i wysokich technologii. „Czy ukraiński sektor IT może zmienić oblicze przemysłu i rolnictwa”

- Eksport i współpraca międzynarodowa jako motory wzrostu przemysłowych regionów Ukrainy.


Uczestnictwo w Forum oraz spotkaniach B2B dla polskich firm – uczestników misji jest bezpłatne. Wystąpienia zainteresowanych uczestników polskiej misji biznesowej w jednej z ww. sesji możliwe są po uzgodnieniu z Organizatorami Forum i przeprowadzeniu przez nich selekcji tematów wystąpień.


W drugim dniu wydarzenia polskie firmy będą miały możliwość bezpłatnej prezentacji w sesjach poświęconej prezentacjom uczestników zagranicznych misji gospodarczych (godz. 10.00-11.30 i 14.30-16.00). Przewidziano również udział przedstawicieli polskich przedsiębiorstw i instytucji w spotkaniach B2B. Ponadto w drugim dniu forum planowane jest przeprowadzenie „Inwestycyjnego salonu”, w ramach którego ukraińskie przedsiębiorstwa będą prezentować ofertę dla zagranicznych inwestorów.


Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Charkowa wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje polskie. Prosimy o nadesłanie załączonego formularza aplikacyjnego lub wypełnienie wniosku on-line. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 9 czerwca br.

 

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w misji gospodarczej do Charkowa oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z panem Arturem Tarasewiczem, I Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces