logo przedsiebiorcy

logo duze

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

 

Sprawdź, co wspólnie możemy osiągnąć.

DOŁĄCZ DO NAS

Transfiere 2018 – Europejskie Forum Nowych Technologii I Innowacji, 14-15.02.2018 Malaga

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach networkingowych w ramach VII Europejskiego Forum Nauki, Technologii i Innowacji – Transfiere 2018, które odbędzie się w dniach 14 i 15 lutego br. w Centrum Targowym i Kongresowym w Maladze.

 

Wydarzenie skierowane jest do firm, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań i projektów oraz promować swoje innowacyjne technologie, jak również start-upów, spin-off czy grup badawczych poszukujących inwestorów.
Organizatorami Transfiere 2018 są Urząd Miasta Malaga, Regionalne Ministerstwo Gospodarki i Nauki oraz Krajowe Ministerstwo Gospodarki, Przemysłu i Konkurencyjności.

 

Forum Transfiere umożliwia uczestnikom wymianę doświadczeń, gwarantuje dostęp do informacji na temat postępu technologicznego i nowych tendencji w zakresie innowacji, a także pozwala nawiązać nowe kontakty biznesowe poprzez program seminariów, prezentacji, spotkań networkingowych oraz sesji B2B.

 

To coroczne wydarzenie skupia wielu uczestników z różnych krajów, w tym przedstawicieli Administracji Publicznej odpowiedzialnej za wspieranie innowacji, dużych i małych przedsiębiorstw, startupów i potencjalnych inwestorów, Europejskie Centra Biznesu i Innowacji, publiczne instytuty badawcze, platformy technologiczne, uniwersytety oraz parki naukowo-technologiczne.

 

VI edycja imprezy, która odbyła się w 2017 roku zgromadziła ponad 4000 uczestników z 33 krajów,
w tym 56 uniwersytetów, 288 grup badawczych i 40 platform technologicznych, którzy wzięli udział w 5300 spotkaniach oraz 40 panelach tematycznych.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz możliwych form uczestnictwa znajdą Państwo pod następującym linkiem: http://transfiere.malaga.eu/en/ways-to-participate/#.Wl4Eeqjia70.

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 19.01.2018

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces