logo przedsiebiorcy

logo duze

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACODAWCÓW

 

Sprawdź, co wspólnie możemy osiągnąć.

DOŁĄCZ DO NAS

Oferta

Członkowie Przedsiebiorców.pl mogą korzystać ze wsparcia w kluczowych obszarach prowadzenia działalności

Doradztwo gospodarcze


Doradztwo w zakresie gospodarczym jest istotne w procesie zakładania działalności, jak i jej prowadzenia. Eksperci Przedsiębiorców.pl pomogą w doborze odpowiedniej formy prawnej działalności, w procesie rejestracji firmy, jak i w późniejszych działaniach strategicznych.

Doradztwo finansowe

Finanse są nieodłącznym elementem prowadzenia działalności gospodarczej. Zespół ekspertów Przedsiębiorców.pl służy radą poczynając od wyboru formy opodatkowania, przygotowania biznes planu oraz możliwości uzyskania wsparcia w zakresie skorzystania z dotacji, pożyczek lub kredytów.

Fundusze UE

Ze wsparcia finansowego z wykorzystaniem środków unijnych skorzystało już wiele firm, placówek medycznych i samorządów. Większość polskich przedsiębiorców zainteresowanych jest pozyskiwanie środków unijnych na rozwój swoich przedsiębiorstw, nie każdy jednak wie jak uzyskać takie wsparcie. Eksperci Przedsiębiorców.pl oferują swoja pomoc w zakresie przygotowania wniosku i pełnej dokumentacji oraz w prowadzeniu projektu wraz z jego rozliczaniem.

Szkolenia

Dzisiejszy rynek wymaga stałego rozwoju kadry pracowniczej. Rozwój osobisty w miejscu pracy to podstawa efektywności pracownika oraz olbrzymi motywator dla jego działań. Przedsiębiorcy.pl współpracują z ekspertami w zakresie szkoleń i projektów rozwojowych, specjalizujących się szkoleń interpersonalnych, sprzedażowych, jakościowych, technicznych, językowych, informatycznych oraz finansowo-prawnych.

Porady prawne

W obliczu dynamicznie zmieniających się aktów normatywnych, profesjonalna obsługa prawna jest nieodzownym elementem dobrze funkcjonującej firmy. Zwracamy szczególną uwagę na zalety tworzenia biznesu od samego początku, przy aktywnym wsparciu prawników i przełamaniu niechęciu do konsultowania swoich poczynań biznesowych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi prawnikami jesteśmy w stanie szybko rozwinąć nasze przedsięwzięcie.


Członkowie Przedsiębiorców.pl mogą liczyć na wsparcie prawne już na etapie tworzenia firmy. Start up’y mogą tutaj uzyskać odpowiedź na pytania:
• w jakiej formule prawnej najlepiej prowadzić firmę?
• czy ma to być spółka osobowa, czy kapitałowa?
• a może – na początkowym etapie – działalność gospodarcza?


Dotyczy to również firm istniejących juz na rynku. Niejednokrotnie prowadzą one działalność w nieefektywnej postaci
i zmiana formy prawnej może prowadzić do szybkiej i znacznej optymalizacji zysków.


Członkowie Przedsiebiorców.pl mogą liczyć na gwarancję zabezpieczenia wszelkich przejawów swojej twórczości intelektualnej, począwszy od nazwy działalności (znak towarowy) poprzez wzory użytkowe, przemysłowe. Na Państwa życzenie przygotujemy odpowiednie umowy gwarantujące bezpieczeństwo Państwa know-how, które jest dzisiaj niejednokrotnie o wiele bardziej cenne niż składniki majątkowe danego przedsiębiorstwa. Zweryfikujemy Państwa umowy zawierane z kontrahentami lub sformułujemy nowe kontrakty biznesowe. Specjalizujemy się również w doradztwie prawnym w zakresie outsourcingu usług (HR, leasing, IT etc.). W razie konieczności będziemy Państwa reprezentowali w sporach sądowych.


Kancelaria Prawna Clever One jest członkiem założycielem Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przędsiębiorcy.pl. Świadczy usługi prawne w zakresie obsługi osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz w zagadnieniach związanych z obsługą spółek. Wspólnicy Kancelarii Clever One działają w sposób dynamiczny, unikając jednocześnie stosowania rozwiązań przedłużających niepotrzebnie prowadzenie spraw. Mają doświadczenie w biznesie i zdają sobie sprawę, że dla jego właściwego funkcjonowania liczy się czas. Stawiają sobie za zadanie każdorazowe poznanie specyfiki branży, w jakiej działa ich Klient tak, aby budować z nim łatwą i zrozumiałą komunikację.


Kancelaria już po kwartale od swojego założenia otrzymała zaszczytną statuetkę Bronze Award jako Uczestnik Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość oraz Dyplom Rekomendacyjny na rok 2015 jako Partner godny zaufania. Nagroda ta została wręczona przez Prezesa Mazowieckiego Zrzeszenia Przemysłu Handlu i Usług.

Kontakty biznesowe

Nawiązywanie kontaktów biznesowych to najbardziej efektywna forma pozyskiwania klientów i partnerów. Przedsiębiorcy.pl organizując spotkania sowich Członków daje możliwości poznawcze zrzeszonych firm, co jest doskonałą możliwością wymiany doświadczeń. Ponadto, Członkowie Federacji mają możliwość uczestniczenia w spotkaniach, targach i konferencjach organizowanych przez instytucje współpracujące z Przedsiębiorcami.pl

Działania wizerunkowe

Wszelkie działania marketingowe i reklamowe budują pozytywny wizerunek marki w oczach klientów i kontrahentów. Przedsiebiorcy.pl są organizatorem Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość i Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”, inicjatyw które mają na celu wskazywać i wyróżniać odznaczające się na tle konkurencji podmioty. Przedsiębiorcy.pl wiedzą jak istotną kwestią jest budowanie pozytywnego wizerunku, dlatego każdy z Członków Federacji może liczyć na wsparcie w tym zakresie i rekomendacje do wskazanych partnerów biznesowych. Członkostwo w Przedsiębiorcach.pl z pewnością podniesie wiarygodność firmy będącej marką godną polecenia.

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces