logo przedsiebiorcy

Restauracja Żurawina

Restauracja Żurawina przy ulicy Żurawiej 32 – to miejsce z duszą. Eleganckie wnętrza, kulinarny kunszt oraz doskonała lokalizacja w centrum Warszawy zachwyca i przyciąga jednocześnie.


Gdzie kryje się tajemnica restauracji Żurawina?

W perfekcji dbania o każdy szczegół i potrzebie stworzenia miejsca, do którego chce wracać każdy.
Nasza przygoda ze sztuką kulinarną rozpoczęła się 12 lat temu. Doświadczenie, które zdobyliśmy przy tworzeniu i prowadzeniu innych naszych lokali tknęła w nas nowego ducha do stworzenia kolejnego miejsca z pasją.

Nasza restauracja powstała z zamiłowania do dobrej kuchni i wykwintnych trunków ( win oraz cocktaili ). Stworzyliśmy miejsce o nowoczesnym wyglądzie w którym królują świeże aromatyczne dania oraz wina odpowiednio dobrane do każdej z naszych potraw.

Restauracje Żurawina cechuje nowoczesne spojrzenie na rynek gastronomiczny. Duże wnętrza o jasnych barwach, do niedawna były domeną lokali zachodnich. Dziś możecie zobaczyć je właśnie u nas. Szeroka gama nietuzinkowych cocktaili, wyróżnia nas na tle innych restauracji.

Żurawina to miejsce do którego staranie dobraliśmy każdą z pozycji w naszym menu, tak aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienie.
Idąc tropem kulinarnych doznań, które zapewnia nasza restauracja dbamy również o artystyczną oprawę Żurawiny promując sztukę młodych artystów. Co 6 miesięcy wystawiamy dzieła innego artysty-malarza, które możecie zobaczyć tylko u nas.

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces