logo przedsiebiorcy

Powszechny Samorząd Gospodarczy

Krotoski spółka z ograniczoną odpowedzialnością sp. k.

Grupa Krotoski jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce, która powstała w 1987 roku. Aktualnie zatrudnia ponad 1400 pracowników. Jest autoryzowanym dealerem marek; Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen Samochody Użytkowe. Od 5 lat jest najlepszą Grupą Dealerską w Polsce według prowadzonego rankingu „Lista TOP 50”. Rok 2018 to ponownie pierwsze miejsce dla Grupy w dwóch kategoriach: samochody nowe w ilości sprzedanych 22 615 sztuk i samochody używane w ilości sprzedanych 4 046 sztuk.
Atrakcyjna i kompleksowa oferta dla różnych grup klientów (detal oraz flota), doświadczenie pracowników oraz jakość obsługi w obszarze sprzedaży i serwisu mają istotny wpływ na rozwój firmy. Aktualnie Grupa posiada swoje punkty dealerskie zlokalizowane w 30 lokalizacjach, m.in. w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Słupsku, Pile, Częstochowie, Warszawie, Łodzi oraz Nadarzynie i Wolicy k/Warszawy.
Istotnym obszarem działalności Grupy, poza sprzedażą nowych samochodów, stanowią odkupy i sprzedaż samochodów używanych oraz usługi serwisowe i blacharsko - lakiernicze. Ponadto Grupa Krotoski – Cichy prowadzi odkup samochodów uszkodzonych, sprzedaż części nowych i używanych oraz zajmuje się recyklingiem samochodów

 

Kontakt:
Krotoski spólka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Oddział Wolica,
Al. Katowicka 43
05-830 Nadarzyn, 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces