logo przedsiebiorcy

Powszechny Samorząd Gospodarczy

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. oraz Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej zapaszają na Noworoczną Galę Operowo-Operetkową, która odbędzie się 1 stycznia 2020 roku o godzinie 19.00 w Warszawskim Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Restauracja Świętoszek Tartuffe - członek Stowarzyszenia Prywatnych Przedsiębiorców Warszawskiego Traktu Królewskiego - ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne biesiadowanie w oczekiwaniu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

Polscy sadownicy stowarzyszeni w Klastrze POLSKA NATURA – dzięki szerokiej współpracy z naukowcami w zakresie innowacyjnych form prowadzenia sadów – uzyskali jabłka marki AMELA – ZERO POZOSTAŁOŚCI PESTYCYDÓW.

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków federacji Przedsiębiorcy.pl firma TS MEDIA przygotowała ofertę na świąteczny zestaw prezentowy.

Czytaj więcej

Hotel Mazurkas znów zaprasza, na 11-sty już "SYMPOZJON W MAZURKASIE".

Czytaj więcej

Grupa Krotoski, salon Warszawa - Nadarzyn, przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl promocyjną ofertę na zakup wybranych modeli Volkswagena z rabatem o wartości od 8.000 PLN do 20.000 PLN.

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Warszawskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o. - członka Przedsiębiorcy.pl

Czytaj więcej

Grupa Krotoski przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl ofertę na zakup kompletu kół zimowych.

Czytaj więcej

Grupa Krotoski dla członków Przedsiębiorcy.pl przygotowała możliwość zakupu wybranych modeli Skody z uwzględnieniem promocyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Grupa Krotoski - jako członek Federacji, w ramach nawiązywania kontaktów biznesowych, przekazuje informację o możliwości zakupu wybranych modeli Audi z uwzględnieniem promocyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej pt.: "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych.", która odbędzie się w dniach 19-20 września 2019 r. w Warszawskim Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Tym razem w ramach inicjatywy "Mazurkas po godzinach" jeden z naszych członków – MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** chciałby zaprosić Państwa na niezwykle ciekawe warsztaty - "Znajdź i kształtuj swój głos", które poprowadzi Marek Ravski - trener głosu, aktor, światowej sławy wokalista, twórca autorskiej metody, która w szybkim tempie przywraca prawidłowe odruchy oddechowe.

Czytaj więcej

Serwis Cyfrowisko.pl to wiarygodne źródło prostych porad z zakresu cyberbezpieczeństwa.

W odpowiedzi na brak jednolitej kampanii edukacyjnej w zakresie cyberbezpieczeństwa firma Cracklab uruchomiła dedykowany tej tematyce serwis internetowy.

Czytaj więcej

Firma WROSYSTEM (www.wrosystem.pl) posiada na sprzedaż 2 sztuki podestu ruchomego marki Rothlener PB Lift Technik S100-8HD.

Czytaj więcej

Firma WROSYSTEM (www.wrosystem.pl) posiada na sprzedaż 3 szt podestu ruchomego marki Rothlener PB Lift Technik S06-7GEC.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na roztańczoną 41. edycję FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), która odbędzie się w sobotę 27 lipca o godz. 17:30 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

W koncercie zatytułowanym "Póki my żyjemy..." zaprezentują się młodzi tancerze ze znakomitych zespołów z Kurytyby w Brazylii, Chicago (USA) oraz z zaprzyjaźnionego z Forum Humanum Mazurkas Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej w nowym programie.

Czytaj więcej

Firma MDDP spólka akcyjna Akademia Bizesu spółka komandytowa dla członków Przedsiębiorcy.pl przygotowała specjalną ofertę: 10% zniżki na szkolenia z zakresu podatków, rachunkowości oraz finansów i controllingu.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na 40-te już wydanie kulturalne z cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 17:00 w hotelu MCC MAZURKAS.

Czytaj więcej

Mamy olbrzymią przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu Mazurkas na kolejne spotkanie z cyklu „Mazurkas po godzinach”. Bohaterem wieczoru będzie Daniel Olbrychski – znakomity aktor, mistrz słowa, legenda polskiej kinematografii. W czasie spotkania nie zabraknie wirtuozerii słowa, anegdot z życia scenicznego i dyskusji z publicznością. Spotkanie z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas.

Czytaj więcej

Jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce, która powstała w 1987 roku. Aktualnie zatrudnia ponad 1400 pracowników.
Jest autoryzowanym dealerem marek; Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen Samochody Użytkowe.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do Hotelu Mazurkas na kolejne spotkanie z cyklu „Mazurkas po godzinach”. Bohaterem wieczoru będzie Waldemar Malicki – wirtuoz fortepianu. Twórca Filharmonii Dowcipu zaprezentuje program pełen muzyki i humoru, nie pozbawiony refleksji.

Po koncercie rozmowę z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas. Zaprosimy Państwa również na degustację kilku dań naszych Szefów Kuchni.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. oraz Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej zapaszają na WIOSENNY KONCERT DLA MAMY.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z cyklu "Mazurkas po godzinach". Tym razem tajniki wiecznej młodości zdradzi nam Patrycja Marciniak - kosmetolog, właścicielka Instytutu Medika, którego ambasadorką jest stylistka gwiazd Wiganna Papina. Dowiemy się m. in. jak pielęgnować skórę i na czym polega "face fitness". Pod okiem prowadzącej wykonamy również proste ćwiczenia, które pozwolą nam na długo zachować młody wygląd twarzy.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. zaprasza na góralski wieczór z twórczością Marii Dudek i Stanisława Bąka.

Czytaj więcej

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż członek Przedsiębiorcy.pl Excellence Travel został oficjalnym Partnerem w dystrybucji Biletów VIP Kadry Narodowej na rok 2019/2020.

Zapraszamy na wydarzenie sportowe rozgrzewające kibiców do czerwoności -10 czerwca 2019 na Stadionie Narodowym

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. członek Przedsiębiorcy.pl zaprasza na wystawę pt. "Ziemia Święta" przedstawione w 22 obrazach.

Czytaj więcej

Coraz cieplejsze dni zachęcają do częstszych spotkań. Szukasz miejsca na wiosenny event? Zorganizuj konferencję w kwietniu lub maju i sprawdź jakie wiosenne niespodzianki oferuje MCC MAZURKAS Conference Centre & Hotel ****!

Czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z kulturą i sztuką w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. W sobotę 6 kwietnia o godz. 17:00 na scenie XXXIX Forum Humanum Mazurkas wystąpi ceniony na całym świecie Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK im. Stanisława Hadyny, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Business Centre Club.

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KIEL-TECH" - członek Przedsiębiorcy.pl, działający na rynku od 30 lat - zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, szczególnie na teczki i pudła do przechowywania dokumentów.

Czytaj więcej

Restauracja Żurawina przy ulicy Żurawiej 32 – to miejsce z duszą. Eleganckie wnętrza, kulinarny kunszt oraz doskonała lokalizacja w centrum Warszawy zachwyca i przyciąga jednocześnie.

Czytaj więcej

Jako nowy członek Federacji Pracodawcy.pl, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w najbliższej edycji Forum Humanum Mazurkas, która odbędzie się w sobotę 9 marca o godz. 17:00 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

Do Restauracji Sheesha Lounge zapraszamy codziennie od godziny 10:00. Wyśmienite śniadania, co tydzień nowe menu lunchowe i bogata karta dań gwarantują różnorodność serwowanych potraw.

Czytaj więcej
Firma AndBud - członek Przedsiębiorcy.pl oferuje:
Czytaj więcej

Ritual Club  to niezwykłe miejsce na klubowej mapie Warszawy. Jako jedyny lokal tego typu jest dla Państwa otwarty codziennie, zawsze od godziny 22:00. Wieczorem cocktail bar. Nocą klub, w którym panuje jedyna w swoim rodzaju ciepła atmosfera, która skłania do świetnej zabawy aż do rana. Tu każda spędzona chwila jest swoistym rytuałem.

Czytaj więcej

Social Factory - nowy członek Przedsiębiorcy.pl przedstawia swoją ofertę zachęcając do współpracy.

Czytaj więcej

W Warszawskim Domu Technika NOT Sp. z o.o. 26 lutego 2019 r. (wtorek) o godzinie 19.00 odbędzie się Charytatywny Koncert Młodych Talentów Wydziału Jazzu.

Czytaj więcej

Grupa PETECKI przedstawia nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive.

To produkt, który poprzez wysublimowaną budowę systemu, 5-komorowe skrzydła, ramy oraz uszczelnienie środkowe gwarantuje wyśmienite właściwości cieplne.

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków naszej federacji firma Excellence Travel przygotowała ofertę w postaci karty członkowskiej concierge.
Promocja trwa do 28.02.2019 r.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek Przedsiębiorcy.pl - z początkiem roku 2019 została przedstawicielem południowokoreańskiej marki K-SURGE na Europę.

Czytaj więcej

IV Zjazd organizowany wspólnie z XXVI Kongresem odbędzie się pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” w Krakowie (13-15 czerwca 2019 r.).

Czytaj więcej

Potrzebujesz sali do wynajęcia na spotkanie biznesowe, szkolenia, kursy, imprezę okolicznościową lub powierzchnię biurową w samym centrum Warszawy?
Poznaj ofertę Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Firma Koperfam dla członków Przedsiębiorcy.pl oferuje 10% rabatu na produkty z oferty Koperfam SPA&Wellness.

Czytaj więcej

Dla członków Przedsiębiorcy.pl firma Excellence Travel przygotowała specjalną ofertę na wyjazd na mecz Polska-Austria (w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy).

Czytaj więcej

Fundacja Akcelerator Innowacji zaprasza do skorzystania z usług doradczych dofinansowanych na poziomie 80% w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, konkurs „Bon na doradztwo”.

Czytaj więcej

Firma Excellence Travel przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl specjalną ofertę na Ligę Mistrzów.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek Przedsiębiorcy.pl - z początkiem roku 2019 została reprezentantem niemieckiej
marki BLAUPUNKT w asortymencie: Oświetlenie i źródła światła LED oraz baterie użytkowe (powszechnego użytku) – BLAUPUNKT Licht&Batterien.

Czytaj więcej

Dla członków federacji firma SOLARIS OZE przygotowała specjalną ofertę - 10% rabatu na instalację fotowoltaiczną w Państwa firmie.

 

Czytaj więcej

Fabryka Okularów Sp. z o. o. posiada największą polską sieć salonów i klinik optycznych na terenie kraju pod marką Doktor Marchewka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa oraz Waszych Pracowników chcielibyśmy zaproponować Wam innowacyjny i bardzo szeroki zakres badań diagnostycznych wad wzroku, co czyni naszą ofertę unikatową w skali Polski.

Czytaj więcej

Osobisty Concierge dla Ciebie i Twoich Partnerów Biznesowych? Zobacz co się za tym kryje.

 

Czytaj więcej

Szukasz klimatycznego miejsca na konferencje, szkolenia, spotkanie okolicznościowe lub powierzchnię biurową? Poznaj ofertę Warszawskiego Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces