logo przedsiebiorcy

Oferta firmy CleanBacter

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją współpracy z firmą Cleanbacter - jedynego w Europie producenta bezpiecznych i ekologicznych preparatów czyszczących - kompleksową linię Eco-pH.

Na podstawie dokonań najnowszej biotechnologii, firma - CleanBacter Sp. z o.o. opracowała i wdraża technologię EMOT (Effective Micro-Organisms Technology) w przemyśle. Technologia ta polega na produkcji i opracowaniu zastosowań w przemyśle biologicznych środków utylizująco - czyszczących.


Biologiczne środki czystości posiadają wiele korzyści i przewag nad środkami chemicznymi:
1. w trakcie procesu czyszczenia podczyszczają ścieki (można powiedzieć, że jest to wprowadzenie biologicznej oczyszczalni ścieków w miejsce czyszczenia),
2. czyszczą separatory, odstojniki i kanalizację udrażniają ją i zapobiegając zatykaniu rur,
3. wywabiają zanieczyszczenia, plamy z powierzchni porowatych i nasiąkliwych (np. bruk, kostka),
4. działają antyodorowo,
5. są całkowicie bezpieczne dla człowieka,
6. są całkowicie bezpieczne dla środowiska,
7. nie wymagają biodegradacji, ponieważ same służą do biodegradowania wielu substancji - przede wszystkim pochodzenia ropopochodnego bądź organicznego,
8. są zdecydowanie tańsze od chemicznych środków czystości.


Zastosowanie tej technologii może Państwu pomóc w optymalizacji kosztów środków czyszczących, oraz w rozwiązywaniu problemów w takich dziedzinach jak: gospodarka wodno-ściekowa, utrzymanie czystości, BHP, ochrona środowiska, zarządzanie sieciami kanalizacyjnymi, oczyszczalniami ścieków, separatorami i zamkniętymi obiegami wody.

O ogromnej skuteczności naszych środków świadczą zgromadzone przez nas badania niezależnych ośrodków badawczych oraz listy referencyjne od zadowolonych klientów.
Te niepodważalne dowody zadowolenia i efektywności naszych preparatów pozwalają mi bez obaw zaprosić Państwa do współpracy.

Jesteśmy gotowi na wszelkie wsparcie merytoryczne, możemy zrobić próbę na dowolnym wskazanym obiekcie i udowodnić skuteczność naszych środków.

Proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu omówienia dalszych działań.


Z poważaniem,

Tomasz Małocha
Dyr. ds marketingu i reklamy
tel. +48 722 057 555
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.ecoph.pl


CleanBacter Sp. z o.o.
ul. Bieszczadzka 16, 20-722 Lublin, tel. +48 81 470 09 61, NIP 7123199617, www.ecoph.pl

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces