logo przedsiebiorcy

UHY ECA Audyt - działania na najwyższym poziomie

UHY ECA Audyt działa w ramach Grupy Kapitałowej UHY ECA notowanej na rynku NewConnect, która świadczy usługi w zakresie audytu, podatków, księgowości, szkoleń oraz doradztwa giełdowego, a także jest Partnerem Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w zakresie audytu małych i średnich przedsiębiorstw.

Należymy również do międzynarodowej sieci spółek audytorskich i konsultingowych UHY International (Urbach Hacker Young International Limited). Sieć UHY jest renomowaną Grupą, działającą w blisko 100 krajach na całym świecie.

UHY ECA Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. jest spółką audytorską, która została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem ewidencyjnym 3115. Głównym obszarem naszej działalności jest badanie sprawozdań finansowych oraz świadczenie kompleksowych usług doradczych w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.

Cieszymy się opinią profesjonalnej i godnej zaufania firmy. Potwierdzeniem naszej mocnej pozycji na rynku, jak również zaufania, jakim darzą nas Klienci jest ranking dziennika Rzeczpospolita za 2016 rok, w którym uplasowaliśmy się na:

  • 9 miejscu w Rankingu Najlepszych Firm Audytorskich,

  • 8 miejscu w Rankingu Audytorów Spółek Giełdowych, a także

  • 2 miejscu najbardziej aktywnych firm audytorskich na rynku NewConnect.


Od początku istnienia, kładziemy szczególny nacisk na obsługę Jednostek Zainteresowania Publicznego. Obsługujemy podmioty i Grupy Kapitałowe należące do największych w Polsce, w tym notowane na GPW i NewConnect. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usług dla Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych.


Z powodzeniem świadczymy usługi w językach obcych: angielskim i niemieckim. Posiadamy specjalistów przygotowanych do obsługi podmiotów według zróżnicowanych standardów zarówno PSR jak i MSR/MSSF, HGB oraz US GAAP, dzięki czemu świadczymy usługi dla klientów z kapitałem zagranicznym. Gwarantujemy stabilny zespół audytorski realizujący usługi bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju. Posiadamy nasze biura w głównych miastach Polski, w tym siedzibę w Krakowie oraz biura w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i w Zabrzu.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie: www.uhy-pl.com

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces