logo przedsiebiorcy

Powszechny Samorząd Gospodarczy

Zadbaj o wzrok razem z Doktor Marchewka

Fabryka Okularów Sp. z o. o. posiada największą polską sieć salonów i klinik optycznych na terenie kraju pod marką Doktor Marchewka. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Państwa oraz Waszych Pracowników chcielibyśmy zaproponować Wam innowacyjny i bardzo szeroki zakres badań diagnostycznych wad wzroku, co czyni naszą ofertę unikatową w skali Polski.

Kierując się mottem, aby każdy dobrze widział, bezpłatnie dobieramy odpowiednią korekcję wzroku naszym Pacjentom. Badania te przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny ochrony wzroku.

 

Obecnie aż 50% z nas ma wady widzenia a tendencja ta wciąż wzrasta. Dobre widzenie to nie tylko kwestia komfortu, ale także naszego bezpieczeństwa, czy to w pracy, czy też w codziennym funkcjonowaniu. W każdym z naszych salonów oferujemy jednolity i szeroki proces badań diagnostycznych w zakresie optometrii, które dla każdego z Państwa pracowników są bezpłatne. Pozwalają one na precyzyjne dobranie korekcji wad wzroku co bezpośrednio poprawi komfort pracy zatrudnionych ludzi w Państwa firmie.

 

Oferta, którą tu przedstawiamy jest dedykowana dla wszystkich Pracowników Przedsiębiorstw i Organizacji będących Członkami Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracowdawców Przedsiębiorcy.pl oraz dla ich rodzin i znajomych.


Oferta składa się z:

1. Bezpłatnych pełnych badań diagnostycznych wad wzroku;

2. Doboru okularów korekcyjnych z aktualnego katalogu Doktor Marchewka w najnowszych trendach;

3. Rabatu w wysokości 15% na kompletną parę okularów;

4. Prawa do odbioru w Salonach dodatkowego kuponu rabatowego w wysokości 50 zł na kompletną parę okularów dla osób trzecich.

 

Aby skorzystać ze specjalnych rabatów Pracownicy powinni jedynie przedstawić kod kreskowy znajdujący się na infografice poniżej.

Zachęcamy także wszystkich Przedsiębiorców do kontaktu z nami w celu ustalenia indywidualnych ofert i programów współpracy.

 www.doktormarchewka.com

 

kupon 2 47 maly

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces