logo przedsiebiorcy

20% RABATU NA OFERTĘ RESTAURACJI SHEESHA

Do Restauracji Sheesha Lounge zapraszamy codziennie od godziny 10:00. Wyśmienite śniadania, co tydzień nowe menu lunchowe i bogata karta dań gwarantują różnorodność serwowanych potraw.

 

Nasi Szefowie Kuchni z Indii, Syrii, Pakistanu i Warszawy przyrządzają potrawy w tradycyjny dla swojej kuchni sposób. Do ich produkcji używają wyłącznie oryginalnych i naturalnych składników, które w połączeniu ze świeżymi, regionalnymi przyprawami zapewniają niespotykane nigdzie indziej doznania smakowe.
Restauracja Sheesha Lounge to prawdopodobnie najlepsza kuchnia Bliskiego i Dalekiego wschodu w Warszawie. Bo Sheesha jest tylko jedna!

 

Klub Sheesha Lounge pobudza zmysły swoich gości orientalną atmosferą krajów arabskich. To miejsce spotkań ludzi wielu narodowości, ceniących swobodną zabawę. O klimat muzyczny w Sheesha Lounge dbają najlepsi Dj‘e: Dj Alex Khaled, Dj Saad i Dj Ilyes, którzy w swoich setach mieszają najlepsze brzmienia klubowe z muzyką orientalną, latino oraz R’n’B.

Doskonałym uzupełnieniem orientalnego charakteru są prezentowane w każdy weekend taniec brzucha oraz gra na Darbuce! Do dyspozycji gości Sheesha Lounge oddaje 3 poziomy, dwa bary oraz obszerny parkiet. Wspaniali goście, gorąca atmosfera oraz gwarancja bezpieczeństwa sprawiają, że Sheesha Lounge to wyjątkowe miejsce w samym centrum Warszawy!

 

Eventy Sheesha Lounge to miejsce idealne zarówno na spotkania w gronie przyjaciół, jak również wydarzenia biznesowe. Przestronne wnętrze, trzy niezależne poziomy, dwie strefy VIP, dają nieskończenie wiele możliwości aranżacji. Organizujemy wydarzenia dla grup do 300 osób. Lokal wyposażony jest w rzutniki multimedialne, telewizory LCD, profesjonalne nagłośnienie, dysponuje szatnią dla 400 osób.
Naszym klientom służymy pomocą przy opracowaniu koncepcji wydarzenia, stworzeniu scenariusza, doborze odpowiedniego menu. Event koordynujemy na każdym jego etapie.

Zapewniamy obsługę techniczną, dekorację wnętrza oraz oprawę artystyczną.


UWAGA: DLA CZŁONKÓW PRZEDSIĘBIORCY.PL 20% RABATU NA OFERTĘ RESTAURACJI

 

ABY SKORZYSTAĆ ZE SPECJALNYCH RABATÓW NALEŻY OKAZAĆ PONIŻSZĄ GRAFIKĘ.

 

Rabat do Restauracji Sheesha

 

Zapraszamy na stronę: www.sheesha.pl

Kontakt: (22) 828 25 25

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces