logo przedsiebiorcy

Zaproszenie od MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel na wieczór ze swingiem i karykaturą oraz na spotkanie z operą

Jako nowy członek Federacji Pracodawcy.pl, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w najbliższej edycji Forum Humanum Mazurkas, która odbędzie się w sobotę 9 marca o godz. 17:00 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

 

Tym razem na scenie wystąpi rewelacyjna eM Band Orchestra przenosząc nas w złote lata SWINGU, a głównym bohaterem wieczoru będzie Witold Mysyrowicz – artysty wielu talentów: znanego karykaturzysty, plakacisty, grafika, a aktualnie Prezesa Polskich Artystów Karykatury.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w załączonym zaproszeniu. Dla osób chętnych zapewniamy transport autokarowy z centrum Warszawy. Na wydarzenie rejestrować można się przez formularz na stronie www.forumhumanummazurkas.pl/formularz-xxxviii

 

Forum Humanum Mazurkas (FHM) to cykl wydarzeń kulturalnych w formule pro publico bono, który narodził się w 2012 r. z potrzeby pokazania, iż biznes może i powinien wspierać twórczą działalność w naszym kraju i że sztuka może być obecna nie tyko w galeriach i teatrach, ale i w codziennej przestrzeni biznesowej. W wydarzeniach w ramach FHM każdorazowo uczestniczy nieodpłatnie od 700 do 1000 osób – przedstawicieli świata biznesu, sztuki, kultury, nauki a także społeczność lokalna. Nasz Takich unikalnych imprez odbyło się już 37, a na scenie FHM gościli m.in. Krzysztof Penderecki, Krzysztof Zanussi, Daniel Olbrychski, Chór Filharmonii Narodowej pod dyrekcją prof. Henryka Wojnarowskiego, Zespół Mazowsze, Piwnica pod Baranami, Kielecki Teatr Tańca czy artyści Opery Lwowskiej.

 

Zaproszenie na Forum Humanum Mazurkas

 

Tych wszystkich z Państwa, którzy preferują bardziej kameralne spotkania z artystami i interesują się sztuką estradową i operą zapraszamy również na spotkanie z sopranistką, solistką Polskiej Opery Królewskiej – Justyną Reczeniedi, które odbędzie się 12 marca o godz. 17:30 w MCC Mazurkas w ramach cyklu „Mazurkas po godzinach”.

Potwierdzenia udziału prosimy kierować drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Spotkanie potrwa ok. 2,5 godz., udział jest bezpłatny. Szczegóły programu znajdą Państwo w załączniku.

 

Zaproszenie na spotkanie z Justyną Reczeniedi

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces