logo przedsiebiorcy

Latający Gruzini w MCC Mazurkas - zapraszamy na jubileuszowe 40 FHM

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na 40-te już wydanie kulturalne z cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 17:00 w hotelu MCC MAZURKAS.

 

Dotychczas w wieczorach FHM wzięło już udział ponad 30 000 widzów (bezpłatnie), a filmy z FHM udostępnione na kanale www.youtube.com/forumhumanummazurkas obejrzało ponad 4 500 000 internautów. Lista subskrybentów FHM to ponad 6 100 osób.

 

Szczegółowe informacje o projekcie oraz poszczególnych jego edycjach znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.forumhumanummazurkas.pl .

 

Na scenie FHM wystąpiło blisko 200 solistów, 13 orkiestr symfonicznych (w tym 3 razy gościliśmy Orkiestrę Kameralną Filharmonii Narodowej) i kilka dużych chórów (w tym chór Filharmonii Narodowej).

Przedstawiliśmy 6 pełnospektaklowych baletów oraz operę TRAVIATA z Joanną Woś w roli głównej.

Wystąpiły zespoły MAZOWSZE, ŚLĄSK i POLITECHNIKA WARSZAWSKA, zaprezentowaliśmy wielkie show muzyki romskiej, zespoły z Australii, Litwy, Ukrainy czy Hiszpanii.

W ramach FHM odbyły się również huczne benefisy zasłużonych artystów Bernarda Ładysza, Marka Sewena, Zdzisława Słowińskiego, Krzysztofa Zanussiego, Witolda Mysyrowicza, Paulosa Raptisa i innych.

Wystąpił też mistrz Krzysztof Penderecki ze słynną orkiestrą Sinfonia Iuventus oraz wielu innych znakomitych artystów.

 

Tym razem też będzie bardzo artystycznie i wesoło. W pierwszej części zobaczymy zapierających dech w piersiach "LATAJĄCYCH GRUZINÓW" , w drugiej natomiast, w atmosferze jubileuszowej biesiady, na scenie zobaczymy i usłyszymy gwiazdy polskiej estrady uczestników poprzednich edycji FHM.

 

Zapraszamy serdecznie i czekamy na potwierdzenia obecności, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Tym razem sugerujemy strój lekki, letni, kolorowy w atmosferze pikniku.

 

REJESTRACJA NA 40. FHM

 

 

mazurkass 2

 

mazurkass 3

 

Mazurkas

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces