Aktualności

JEDYNA OKAZJA NA BIZNESOWĄ SESJĘ FOTOGRAFICZNĄ!

Z Federacją Przedsiębiorcy.pl nawiązał współpracę Łukasz Kamiński, osobisty fotograf prezydentów, polityków, czołowych przedstawicieli świata biznesu oraz kultury. Łukasz dokumentował najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą: spotkania Prezydenta RP z Prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą w Białym Domu, szczyty NATO, spotkanie prezydentów państw Grupy Wyszehradzkiej.

W jego portfolio znajdują się sesje zdjęciowe członków zarządu takich firm, jak np.: Noble Bank S.A.KGHM Polska Miedź S.A., Grupa Mokate,  czy Belvedere. Indywidualne fotografie i fotoreportaże Łukasza Kamińskiego publikowano m.in. w Forbesie, Pulsie Biznesu, Polityce, Newsweeku, Wprost. Współpracuje z największymi agencjami fotograficznymi, m.in. z PAP, Forum, East News. Jest współautorem szeroko komentowanego albumy: “Prezydentura w obiektywie”.

 

Łukasz Kamiński zaoferował dla członków Federacji specjalne warunki. Zachęcamy zatem do skorzystania z propozycji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Federacji, celem ustalenia szczegółów. To jedyna taka okazja! Oferta ważna jest tylko do końca tego roku.