logo przedsiebiorcy

Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorcy.pl Robert Składowski o tarczy antykryzysowej w Polsat News.

Czytaj więcej

Piotr Podgórskim v-ce Prezes Federacji w najnowszym artykule dla Rzeczpospolita krytycznie nt. ostatniej, nocnej poprawki w Kodeksie wyborczym i w ustawie o RDS.

Czytaj więcej

Piotr Podgórski, wiceprezes Federacji w komentarzu dla dzisiejszej Rzeczpospolitej na temat tarczy antykryzysowej.

Czytaj więcej

Na prośbę Rzecznika MŚP Adama Abramowicza oraz Ministerstwa Rozwoju zwracamy się do naszych firm członkowskch o rozważenie możliwości odpłatnej produkcji artykułów wykorzystywanych podczas zwalczania COVID-19. Zamówienie rządowe będzie realizowane odpłatnie, a firmy wyłonione w drodze przetargu.

Czytaj więcej

Federacja Przedsiębiorcy.pl z niepowetowanym smutkiem żegna prof. Krzysztofa Pendereckiego, kompozytora, dyrygenta, pedagoga, doktora honoris causa renomowanych uczelni, odznaczonego Orderem Orła Białego.

Czytaj więcej

Po rozmowie z Biurem Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców Prezes Federacji Robert Składowski w piśmie do Premiera Mateusza Morawieckiego poparł postulat Rzecznika MŚP mówiący o objęciu jednakowym mechanizmem pomocy w zakresie składek na ubezpieczenia społeczne również osób prowadzących działalność gospodarczą rolniczą i pozarolniczą.

Czytaj więcej

Jeżeli z powodu epidemii koronawirusa przedsiębiorca ma problemy, by zapłacić bieżące składki lub należności, które wynikają z zawartej już z ZUS umowy o rozłożenie zadłużenia na raty bądź odroczenie terminu płatności, może skorzystać z uproszczonych form pomocy:

Czytaj więcej

Wiceprezes Piotr Podgórski w najnowszym felietonie dla Rzeczpospolitej: "Przedsiębiorcy w sprawie koronawirusa: nie ustawajmy w apelach do rządu"

Czytaj więcej

Akademia PARP zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów on-line. Interaktywna platforma zawiera szkolenia dla osób chcących poszerzyć wiedzę z obszaru:

Czytaj więcej

Wiceprezes Federacji Piotr Podgórski w dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej podkreśla, że w dobie koronawirusa przedsiębiorcom potrzeba płynności finansowej:

Czytaj więcej

Wiceprezes Federacji Piotr Podgórski w wywiadzie dla Rzeczpospolita TV mówił o fatalnej sytuacji przedsiębiorców w dobie koronawirusa oraz o pilnej potrzebie wprowadzenia specustawy oferującej pakiet antykryzysowy dla przedsiębiorców.

Czytaj więcej

W obliczu zagrożenia epidemią koronowirusa oraz doniesień medialnych o rozszerzaniu się tego zjawiska w Polsce i Europie podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu wydarzenia, jakim jest Konferencja E-learning Fusion 2020.

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy, którzy z związku z występowaniem koronawirusa będą mieć problemy z terminową zapłatą należności podatkowych, mogą wystąpić z wnioskiem o przyznanie ulgi lub umorzenie zaległości.

Czytaj więcej

Rozprzestrzenianie się koronawirusa budzi wiele obaw i pytań wśród przedsiębiorców. W dniu 11.03.2020 r. Federacja Przedsiębiorcy.pl wraz z pozostałymi organizacjami pracodawców oraz organizacjami branżowymi brała udział w zorganizowanym przez Prezesa Władysława Kosiniaka Kamysza spotkaniu, na którym dyskutowano na temat gospodarczych skutków związanych z koronawirusem.

Czytaj więcej

Zagraniczne Biuro Handlowe w Pradze serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w 28. Międzynarodowych Targach Elektroniki, Elektrotechniki, Automatyzacji, Komunikacji, Oświetlenia i Zabezpieczeń AMPER w Brnie - największym w tej branży przedsięwzięciu targowo-wystawienniczym w Republice Czeskiej.

Czytaj więcej

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT to coroczne wydarzenie, które od ośmiu lat kreuje współpracę i relacje biznesowe w środowisku branży Transport Spedycja Logistyka oraz otoczeniu instytucjonalnym tego sektora.

Czytaj więcej

Ministerstwo Rozwoju wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego organizują konferencję pt. „Fuzje i przejęcia w Niemczech szansą na ekspansję polskich firm”, która odbędzie się 11 marca 2020 r. o godzinie 10.00 w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie.

Czytaj więcej

Trwa ogłoszony przez Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości konkurs „Go to Brand”, który ma na celu wsparcie przedsiębiorców w wykreowaniu marki produktów i usług na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej

Za nami pierwsze spotkanie firm rozliczających czas pracy kierowców, które odbyło się w Z-Hotel Business & SPA w Otwocku.

Czytaj więcej

W ramach działań wspierających rozwój gospodarczy województwa mazowieckiego samorząd województwa realizuje szereg przedsięwzięć ukierunkowanych na promocję przedsiębiorczości i kreowanie współpracy gospodarczej, również w wymiarze międzynarodowym.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces