logo przedsiebiorcy

Powszechny Samorząd Gospodarczy

13 grudnia 2019 r. odbył się w Warszawie Kongres Polskiej Przedsiębiorczości, który federacja Przedsiębiorcy.pl organizowała wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego. 

Czytaj więcej

10 grudnia 2020 roku w szpitalu w Ludwikowie odbyła się uroczystość zakończenia inwestycji dotyczącej modernizacji Pawilonu Chorych nr 2 oraz zakupu sprzętu i wyposażenia.

Czytaj więcej

Gospodarka stawia wciąż nowe wyzwania. Nowe technologie, konsumpcjonizm czy wreszcie zmiany społeczne oraz dynamiczny rozwój regionów wymuszają przemiany w tradycyjnych modelach biznesowych. Przyszłość polskiej gospodarki zależy od umiejętności dostosowania się do panujących trendów i zmian.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Transportową ITD-PIP - najbardziej merytoryczne wydarzenie branżowe, które odbędzie się 9-10 stycznia 2020 r. w Wiśle.

Czytaj więcej

Przedsiębiorca niejednokrotnie może potrzebować zaświadczenia o tym, że nie ma zaległości w ZUS. Taka informacja jest potrzebna m.in. gdy stara się o kredyt lub startuje w przetargach publicznych. Teraz można uzyskć takie zaświadczenie przez internet, korzystając z serwisu Biznes.gov.pl.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z ekspertem, na którym powiemy o RODO w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Polsko-Portugalska Izba Handlowa (PPCC) organizuje wielosektorową misję biznesową do Portugalii i zaprasza do przyłączenia się do delegacji biznesowej, która odbędzie się w dniach 3-7 lutego 2020 roku. Misja jest doskonałą okazją do poznania środowiska biznesowego w Portugalii i dokładnej oceny możliwości biznesowych na tym rynku.

Czytaj więcej

"Nie lekceważ BHP - czyli przedsiębiorca mądry po szkodzie" - to temat kolejnego spotkania z ekspertem.

Czytaj więcej

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Międzynarodową Organizacją ds. Migracji oraz Agendą ONZ ds. Migracji serdecznie zapraszają pracodawców i wszystkich zainteresowanych tematem do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat globalnej inicjatywy IRIS (International Recruitment Integrity System) i jej wdrożenia w Polsce.

Czytaj więcej

Już od 1 listopada wchodzą w życie przepisy dotyczące split payment. Nowelizacja ta wiąże się z jedną nieoczekiwaną zmianą – koniecznością posiadania rachunku firmowego.

Czytaj więcej

Z dniem 13 października 2019 roku weszła w życie ustawa o Centralnym Rejestrze Beneficjentów Rzeczywistych.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spotkanie z ekspertem, na którym powiemy o rewolucyjnych zmianach podatkowych, jakie wystąpiły w 2019 roku i jakie jeszcze czekają przedsiębiorców w najbliższym czasie.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na seminarium szkoleniowe dla eksporterów usług, delegujących pracowników do krajów UE i EOG organizowane przez KPB UNI-BUD, które odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2019 r.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na Speed Business Mixer, który odbędzie się 24 października 2019 r. o godz. 18.00 w SPACES przy ulicy Marszałkowskiej 126/134 w Warszawie.

Czytaj więcej

Jeden z naszych członków - firma PETECKI wzięła udział w WYSTAWIE INNOWACJI co zaowocowało zdobyciem statuetki Innowacja Roku 2019.

Nagrodę przyznała branża stolarki podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki, które odbyło się 3 października.

Czytaj więcej

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zapraszają polskich przedsiębiorców na warsztaty pt. "Kierunek Ukraina", które odbędą się 17 października 2019 r. w siedzibie BGK przy Al. Jerozolimskich 7.

Czytaj więcej

W dniach 16-18 października 2019 odbędzie się kolejna edycja Europejskiego Kongresu MŚP! Po raz dziewiąty przedsiębiorcy spotkają się, aby podjąć tematy kluczowe dla polskiej, europejskiej i globalnej gospodarki.

Czytaj więcej

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. serdecznie zaprasza na Forum Biznesu, które odbędzie się 9 października 2019, godz. 9:00 na PGE Narodowym w Warszawie.

Czytaj więcej

LeasingTeam Group zaprasza do wsparcia w organizacji tegorocznej Radosnej Wigilii.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces