logo przedsiebiorcy

W dniu 01.12.2020r. dla naszych członków Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl zorganizowała bezpłatne szkolenie o nieruchomościach na rynku pierwotnym i wtórnym oraz źródłach ich finansowania w dobie pandemii.

Czytaj więcej

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl wystosowała apel do Prezesa Rady Ministrów Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie podwyżki cen za energię. Jednocześnie rozesłano apel do wszystkich organizacji pracodawców z prośbą o podpisy.

Czytaj więcej

Jest Nam niezmiernie miło powitać nowego członka w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl

Czytaj więcej
Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi dr Dariusza Grabowskiego - Doradcy Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl 
Czytaj więcej
Koalicja Polska zobowiązała się do podjęcia działań legislacyjnych na rzecz postulowanych przez nas celów.
Czytaj więcej

Piotr Podgórski dla radia TOK FM w komentarzu po konferencji wicepremiera Jarosława Gowina:

Czytaj więcej
Z radością witamy nowego członka Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl, firmę 
Czytaj więcej

W dniu 26 listopada 2020r. odbyło się posiedzenie Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl

Czytaj więcej

Pragniemy poinformować, że Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl w dniu 01.12.2020r. o godzinie 14.30 organizuje bezpłatne webinarium o tematyce: Nieruchomości i źródło finansowania w dobie pandemii.

Czytaj więcej
Piotr Podgórski członek zarządu Federacji, w dzisiejszym artykule dla Rzeczpospolitej, prezentuje swoje stanowisko nt. przegłosowanej przez Sejm ustawy obciążającej podatkiem CIT spółki komandytowe.
Czytaj więcej

W dniu 22 października 2020r. odbyło się posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego, w której uczestniczył Prezes Federacji Robert Składowski. Tematem spotkania było omówienie skutków społecznych, gospodarczych, administracyjnych i finansowych jakie niesie za sobą propozycja podziału Mazowsza. 

Czytaj więcej

Z Federacją Przedsiębiorcy.pl nawiązał współpracę Łukasz Kamiński, osobisty fotograf prezydentów, polityków, czołowych przedstawicieli świata biznesu oraz kultury. Łukasz dokumentował najważniejsze wydarzenia w kraju i za granicą: spotkania Prezydenta RP z Prezydentem Stanów Zjednoczonych Barackiem Obamą w Białym Domu, szczyty NATO, spotkanie prezydentów państw Grupy Wyszehradzkiej.

Czytaj więcej

od 1 stycznia 2021 r. wchodzi obowiązek rejestracji umów o dzieło w ZUS. Celem rejestru jest możliwość typowania przedsiębiorców do kontroli przez ZUS w zakresie prawidłowości stosowania umów o dzieło, które zasadniczo są zwolnione ze składek. Co się z tym wiąże, otóż ZUS będzie mógł żądać zapłaty zaległych składek w przypadku nieprawidłowości sporządzonej umowy co grozi też zaległymi składkami nawet do 5 lat wstecz.

Czytaj więcej

Na ostatnim spotkaniu Członków Zarządu Federacji Przedsiębiorcy.pl, jednym z głównych tematów poruszanych było powołanie Powszechnego Samorządu Gospodarczego.

Czytaj więcej

W dn. 15 października 2020r. odbyło się posiedzenie Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.

Czytaj więcej

Jest Nam niezmiernie miło powitać nowego członka w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl

Nowy członek Federacji to firma PREMIUM PRO Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją profesjonalnych przemysłowych środków do mycia, czyszczenia i dezynfekcji.

Czytaj więcej
Hieronim Jurga - Członek Prezydium Federacji w dniu 09 października br. gościł w swojej restauracji 3Kolory Pana Roberta Makłowicza, z którym rozmawiał nie tylko o życiu, kuchni wielkopolskiej, szkoleniach zawodowych, ale także o przywróceniu w Polsce Powszechnego Samorządu Gospodarczego.
Czytaj więcej

W ramach budowania "strategii Rozwoju Społecznej Akademii Nauk w perspektywie roku 2025" Federacja Przedsiębiorcy.pl bierze udział w badaniach trendów i potrzeb kształcenia studentów.

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy.pl krytycznie o propozycji podwójnego opodatkowania spółek komandytowych.

 

Czytaj więcej

Port Gdynia oraz jej Prezes Adam Meller uhonorowani nagrodami przyznanymi przez Federację Przedsiębiorcy.pl Nagrodę "Firma Roku 2020" oraz "Zasłużony dla polskiej przedsiębiorczości", w imieniu Zarządu Federacji, wręczył Piotr Podgórski.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces