logo przedsiebiorcy

W dniach 29-31 maja 2019 r. w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Targi China Homelife oraz Targi Export Expo połączone z Kongresem Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej.

Czytaj więcej

W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
Od 25 marca do 8 maja 2019 roku mikro-, mali i średni przedsiębiorcy realizujący projekty inwestycyjne w miastach średnich lub na terenie gmin, które z nimi sąsiadują* mogą ubiegać się o dofinansowanie.

Czytaj więcej

W dniu dzisiejszym odbyło się ostatnie spotkanie w ramach Tygodnia Gospodarczego.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że w BIP RCL został udostępniony projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, wraz z uzasadnieniem i OSR.

Czytaj więcej

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zachęca przedsiębiorców do zgłaszania wszelkich barier napotkanych na rynkach innych państw członkowskich. Szczególnie dotyczy to delegowania pracowników. Skargi te posłużą do opracowania Czarnej Księgi dot. bezprawnych praktyk utrudniających delegowanie pracowników.

Czytaj więcej

Trzeci dzień Tygodnia Gospodarczego w Sejmie poświęcony był sądownictwu.

Czytaj więcej

W dniu dzisiejszym w Sejmie rozpoczął się Tydzień Gospodarczy.

Czytaj więcej

Zapraszamy na Polish-Dutch Business Forum, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 r. w Hadze.

Czytaj więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w misji biznesowej organizowanej przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC). Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem (brief).

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Gospodarczy w Sejmie, który odbędzie się w dniach 18-22 marca 2019. Wydarzenie to współorganizowane jest przez organizacje pracodawców: federację Przedsiębiorcy.pl, jak również przez Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Business Centre Club.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Wielobranżowej Misji Gospodarczej do Brześcia na Białoruś, która odbędzie się w terminie od 10 do 12 kwietnia 2019 roku w ramach IV MIĘDZYNARODOWEGO FORUM-TARGÓW KONTAKTÓW BIZNESOWYCH "BRZEŚĆ 2019".

Czytaj więcej

Trwa rejestracja uczestników szkoleń towarzyszących Targom ELEKTROTECHNIKA 2019, Wystawie TELETECHNIKA 2019 i Targom ŚWIATŁO 2019.

Czytaj więcej

28 lutego br. odbyło się VIII Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami, nad którym patronat objęła federacja Przedsiębiorcy.pl. Celem organizowanego wydarzenia jest prezentacja najaktualniejszych tematów i zagadnień dotyczących gospodarki odpadowej i ochrony środowiska.

Czytaj więcej

Jakie trendy w zakresie rekrutacji i zarządzania pracownikami mają szansę być kontynuowane, a które się nie sprawdziły i wygasną? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci z naszej członkowskiej firmy LeasingTeam.

Czytaj więcej

7 marca 2019 r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Gospodarcze Polska-Turcja. Okazją do zorganizowania tego wydarzenia jest oficjalna wizyta Ministra Handlu Republiki Turcji Pani Ruhsar Pekcan w Polsce, której towarzyszyć będzie misja tureckich przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług spotkanie, na którym mile widziane są nie tylko Panie ale również i Panowie.

Czytaj więcej

Już 14-15 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się VI Europejski Kongres Mobilności Pracy. Przedsiębiorcy.pl są Patronem Wspierającym to wydarzenie.

Czytaj więcej

I Oddział ZUS w Warszawie zaprasza przedsiębiorców, pracowników działów kadr oraz wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenia. Poprowadzą je eksperci ZUS.

Czytaj więcej

Już od 15 lutego 2019 r. w serwisie www.podatki.gov.pl będzie można rozliczyć e-PIT - zeznanie podatkowe PIT-37 lub/i PIT-38, które przygotuje dla ciebie Urząd Skarbowy.

Czytaj więcej

Jako Przedsiębiorcy.pl objęliśmy patronat nad VIII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO 2019, które odbędzie się 28 lutego 2019 r. w Hotelu Novotel Airport w Warszawie.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces