logo przedsiebiorcy

Międzynarodowa giełda kooperacyjna Digital Transformation, 27 czerwca 2018 r., Liverpool (Wielka Brytania)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Digital Transformation, która odbędzie się 27 czerwca 2018 r., przy okazji odbywającej się w Liverpoolu inicjatywy biznesowej International Festival for Business (IFB 2018).

 

 

International Festival for Business to inicjatywa trwająca blisko trzy tygodnie (12 - 28 czerwca 2018 r.), składająca się z wielu wysokiej rangi wydarzeń gromadzących przedstawicieli biznesu i instytucji z całego świata. Uczestnicy odbywającej się równolegle giełdy kooperacyjnej mają szansę nawiązać długotrwałe relacje biznesowe oraz kontakty, które przełożą się na zysk i rozwój ich przedsiębiorstw lub regionów oraz zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami w branży.

 

 

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA?

 

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętych branżach wysokotechnologicznych, w szczególności dla:

- deweloperów gotowych rozwiązań AI, VR, AR,
- firm poszukujących rozwiązań AR/VR/AI w następujących sektorach: usługi prozdrowotne i medyczne, edukacja, przemysł kreatywny, turystyka,
- prywatnych inwestorów: anioły biznesu, platformy crowdfundingowe, banki, etc.

 

 

JAK TO DZIAŁA?

 

- Uczestnicy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line;
- Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy kooperacyjnej;
- Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
- 27 czerwca 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych indywidualnych spotkań.

 

 

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

 

 

KOSZTY

 

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

 

!!! UWAGA !!!

 

Istnieje możliwość refundacji części kosztów związanych z przelotem i zakwaterowaniem do wysokości £250, po uprzedniej weryfikacji Państwa formularza zgłoszeniowego w zakresie prowadzonej przez Państwa działalności, potencjału oferowanych produktów/ usług. Refundacja przyznawana jest w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, do wyczerpania środków.

 

Uczestnikom przysługuje:

- Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
- Indywidualny harmonogram spotkań,
- Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy,
- udział w wydarzeniach w ramach IFB.

 

 

Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

 

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://augmented-virtual-reality-ibf-liverpool.b2match.io/

 

Więcej informacji na temat IFB 2018: https://www.internationalbusinessfestival.com/

 

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 

Ważne terminy:

9 czerwca – termin rejestracji

28 maja – 17 czerwca – wybór spotkań

27 czerwca – giełda kooperacyjna Digital Transformation

 

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 18.04.2018

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces