logo przedsiebiorcy

Misja PPCC do Portugalii

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC), mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Misji Gospodarczej PPCC do Portugalii (Lizbona) dla polskich firm. 

 

Misja Gospodarcza do Portugalii będzie miała miejsce w terminie 24-28 września 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz Krajową Izbę Gospodarczą Portugalii (CCIP). To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Portugalii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.


Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi portugalskimi partnerami, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników.


Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Gospodarczej:

Oferta w PDF

 

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSddW-PJt-E1zgWKB4V5z6QYE5cjYISPiFMwpDl1aTJv8NbE2w/viewform

 

Organizatorzy skontaktują się bezpośrednio z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą Portugalii.

 

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 16 lipca 2018.

 

Szerszych Informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC, Wojciech Baczyński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 696 760 925

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces