logo przedsiebiorcy

Misja Gospodarcza do Sao Paulo (Brazylia), 21-26 października 2018

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej serdecznie zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej do São Paulo w Brazylii.

Misja Gospodarcza do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 21-26 października 2018 roku. Organizowana jest wspólnie przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – drugą największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.
Zobacz: OFERTA MISJI GOSPODARCZEJ DO SAO PAULO

 

To już czwarty raz, kiedy Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza organizuje misję gospodarczą do São Paulo, po sukcesie misji z września 2016 roku, kwietnia 2017 r. i 2018 r. Misje gospodarcze Izby są bardzo mocno skoncentrowane na stronie B2B, indywidualnych spotkaniach z potencjalnymi partnerami, zgodnie z celami i oczekiwaniami każdego z polskich uczestników.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej:

https://goo.gl/forms/g6XGsRAKxv2mbiLr2

 

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza skontaktuje się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją Gospodarczą do São Paulo w Brazylii.

 

Szczegółowych informacji udziela p. Wojciech Baczyński:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 696 760 925.

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces