logo przedsiebiorcy

Misja Gospodarcza do Mozambiku, 3-7 marca 2019

Współpracująca z Przedsiębiorcy.pl Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) ma przyjemność ogłosić Misję Gospodarczą do Mozambiku organizowaną w dniach 3-7 marca 2019 r.

 

Misja gospodarcza do Mozambiku jest doskonałą okazją do poznania nowych możliwości biznesowych w Mozambiku i znalezienia potencjalnych partnerów handlowych na rynku mozambickim. Najważniejszymi i najbardziej obiecującymi sektorami w kraju są: przemysł wydobywczy, energetyczny, maszynowy, przetwórczy i informatyczny, rolnictwo, rybołówstwo, inwestycje w turystykę i infrastrukturę.

Misja gospodarcza będzie skoncentrowana na spotkaniach B2B, z indywidualnymi sesjami z potencjalnymi partnerami biznesowymi, zgodnymi z profilem każdej firmy. Podczas misji odbędzie się także seminarium na temat lokalnych przepisów podatkowych, certyfikacji i procedur. 

Szczegółowa oferta znajduje się poniżej w załączniku.
Jeśli byliby Państwo zainteresowani udziałem, prosimy o uzupełnienie formularza (co nie jest równoznaczne z wzięciem udziału w misji). Zachęcamy do poznania rynku mozambickiego i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych!


W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z Weroniką Gwiazda z Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 539 728 680.


OFERTA MISJA MOZAMBIK

 

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces