logo przedsiebiorcy

Zaproszenie na seminarium szkoleniowe KPB UNI-BUD, 8 marca 2019, Warszawa

Serdeczne zapraszam na pierwsze w tym roku seminarium szkoleniowe Korporacji Przedsiębiorców Budowlanych UNI-BUD, które odbędzie się 8 marca 2019 r., w Warszawie w Hotelu Holiday Inn City Centre.

 

W trakcie seminarium duży nacisk położony będzie na praktyczne aspekty transgranicznego świadczenia usług i delegowania pracowników z Polski (w tym cudzoziemców).

 

Będzie również krótkie wprowadzenie na temat aktualnego stanu prawa w UE i nowych obowiązków z tym związanych dla pracodawców delegujących pracowników, ale duża część czasu szkoleniowego poświęcana jest na kwestie (problemy) dotyczące podatków i ubezpieczeń społecznych pracowników delegowanych.

 

 W charakterze Prelegentów wystąpią znakomici Eksperci:

- w zakresie podatków – Pan Mariusz Makowski

- w zakresie ubezpieczeń społecznych – Pani Anna Siwiecka.

 

Wszystkie informacje znajdą Państwo w załącznikach:

 

Informacje organizacyjne

Program seminarium

Formularz zgłoszeniowy

 

Serdecznie zachęcamy również do zgłaszania pytań oraz wątpliwości, które według Państwa powinny zostać omówione na szkoleniu. Zagadnienia zostaną przekazane Prelegentom, aby te najważniejsze zostały omówione na praktycznych przykładach. Prosimy o przesyłanie Państwa sugestii na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wieczorem po interesującym szkoleniu odbędzie się spektakl z kolacją oraz wspólna zabawa.

 

W przypadku pytań czy dodatkowych życzeń – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem UNI-BUD:
tel. (22) 636 64 76
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zapraszamy!!!

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces