logo przedsiebiorcy

Zaproszenie na Tydzień Gospodarczy w Sejmie

Serdecznie zapraszamy na Tydzień Gospodarczy w Sejmie, który odbędzie się w dniach 18-22 marca 2019. Wydarzenie to współorganizowane jest przez organizacje pracodawców: federację Przedsiębiorcy.pl, jak również przez Pracodawcy RP, Konfederacja Lewiatan, Business Centre Club.


Przez 5 dni będziemy rozmawiać na tematy ważne dla przedsiębiorców. Szczególnie zapraszamy na dzień 20 marca 2019 r. w godz. od 11:00 do 14:00, podczas którego nasza Federacja zorganizuje panel dedykowany zagadnieniu, z którym zderzamy się dzisiaj jako przedsiębiorcy. Będziemy mówili o sądownictwie oraz przewlekłości postępowań. Wskażemy rozwiązania i omówimy obecne propozycje zmian procedur prawnych. W imieniu naszej organizacji wystąpią wiceprezes Federacji - mec. Piotr Podgórski oraz Dyrektor Biura Prawnego - mec. Sylwia Młyńska. Po panelu eksperci podsumują rozmowę i przedstawią rozwiązania na zorganizowanej w tym celu w Sejmie konferencji prasowej.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w dniu 20 marca br., proszone są o przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 marca do godz. 16:00 swoich danych takich jak: imię i nazwisko, instytucja/firma, stanowisko oraz nr PESEL, celem umożliwienia wejścia na teren Sejmu.


Na wydarzenie zaprasza:

Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl Robert Składowski: https://www.youtube.com/watch?v=MZ9Qoeth3wE&feature=youtu.be
Wiceprezes Przedsiębiorcy.pl Mecenas Piotr Podgórski: https://www.youtube.com/watch?v=9dHTZsxZW1w
Dyrektor Biura Prawnego Przedsiębiorcy.pl Mecenas Sylwia Młyńska: https://www.youtube.com/watch?v=WVQnrdKB7hk


Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!!!

 

 

tydzien w sejmie

 

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl z siedzibą w Warszawie, ul. Wilcza 72 lok. 8, 00-670 Warszawa.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji na wydarzenie pt. Tydzień Gospodarczy w Sejmie, jakie odbędzie się w Warszawie, w Sejmie RP, w dniach 18-22 marca 2019 r.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W powyższym celu wystarczające jest skierowanie odpowiedniej treści oświadczenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne i jest wymagane w celu wejścia na teren Sejmu RP. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność wzięcia przez Panią/Pana udziału w wydarzeniu pt. Tydzień Gospodarczy w Sejmie. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania drogą elektroniczną informacji na temat działań, przedsięwzięć Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl, nie będzie Pan/Pani informowana drogą elektroniczną o działaniach, przedsięwzięciach Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces