logo przedsiebiorcy

Targi China Homelife, Targi Export Expo oraz Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, 29-31 maja 2019

W dniach 29-31 maja 2019 r. w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą odbędą się Targi China Homelife oraz Targi Export Expo połączone z Kongresem Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej.

 

Targi China Homelife odbywają się w Polsce od 8 lat. Pierwsze cztery edycje odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecna będzie trzecią, która odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

 

Targi Export Expo to pierwsze tego typu wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej, reprezentujących różne branże. Zapraszamy eksporterów – producentów, usługodawców. Wystawcy będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę zaproszonym kupcom z Polski i zagranicy.

 

III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę przedsiębiorców.

 

 

china2019 dojazd

               china2019 organizatorzy zapewniają

 

 

Targi China Homelife

Targi Export Expo

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej

 

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Więcej informacji na stronach:

http://chinahomelife247.eu/
http://exportexpo.org/

http://kongresgospodarczy.org/

 

 

 

 

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces