logo przedsiebiorcy

Powszechny Samorząd Gospodarczy

VI EKMP Baner750x450 190214 2

Już 14-15 marca w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się VI Europejski Kongres Mobilności Pracy. EKMP to największe wydarzenie na temat delegowania pracowników i swobody świadczenia usług w Unii Europejskiej.

Wśród kilkudziesięciu mówców, których będzie można wysłuchać podczas tegorocznej edycji będą m.in. minister Jadwiga Emilewicz, prof. Gertruda Uścińska - prezes ZUS i unijna komisarz Elżbieta Bieńkowska.

https://www.ekmp.pl/

 

Przedsiębiorcy.pl są patronem wspierającym.

ODPADY

Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO  z powodzeniem umacnia swoją pozycję w katalogu wydarzeń poświęconych gospodarowaniu odpadami. Celem organizowanego Forum jest prezentacja najaktualniejszych tematów i zagadnień dotyczących gospodarki odpadowej i ochrony środowiska. SOSEXPO to również miejsce spotkań przedstawicieli samorządów z producentami, dystrybutorami, a także dostawcami technologii komunalnej z administracją rządową, organizacjami non-profit i ekspertami branżowymi.

https://sosexpo.ztw.pl/

 

Przedsiębiorcy.pl są patronem honorowym wydarzenia.

E LEARNING FUSIONTo jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja dotycząca szeroko rozumianego e-learningu. ELF jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy. To już IV odsłona jedynego i najbardziej prestiżowego wydarzenia w Polsce na ten temat. Konferencja wzbogacona zostanie o ekspozycję wystawienniczą, prezentującą narzędzia służące budowaniu digital learning.

https://www.elearning-fusion.pl/

 

Przedsiębiorcy.pl są patronem honorowym wydarzenia.

Jeżeli chcą Państwo, aby Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl objęła Patronat nad organizowanym przez Państwa przedsięwzięciem/wydarzeniem - prosimy o uzupełnienie i przesłanie wniosku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

Wniosek o patronat - wersja docx

Wniosek o patronat - wersja pdf

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces