Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Szanowni Państwo,


na prośbę Pana prof. Dariusza Pieńkowskiego z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wśród małych i średnich przedsiębiorców.
Zachęcamy do wypełnienia kwestionariusza ankiety, za pośrednictwem którego Wydział Ekonomii Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zbiera dane do grantu z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego (nr projektu 22220149), współfinansowanego przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji.

Państwa udział w badaniach pozwoli określić zakres w jakim polskie przedsiębiorstwa już realizują lub są gotowe do podejmowania działań społecznie odpowiedzialnych i ich raportowania. Na tej podstawie zostaną sformułowane rekomendacje dla ustawodawców, praktyki gospodarczej i kadry zarządzającej.

Uniwersytet zapewnia poufność uzyskanych danych – zbierane informacje nie będą analizowane w odniesieniu do pojedynczych przedsiębiorstw, a jedynie w formie zagregowanej do przedstawienia sytuacji w Polsce.

Link do formularza ankiety: https://forms.gle/YezgWy51E5Btm9d3A

Z góry dziękujemy za wyczerpujące odpowiedzi.

Przewidywany czas wypełnienia: 15-20 min.

 
Scroll to Top