Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Do grona naszych członków dołączyła firma ProfiWay IT & Law Sp. z o.o.

„Informacja to waluta XXI wieku. Każda organizacja działa w oparciu o informację. My dbamy o ich bezpieczeństwo.” – to dewiza firmy.

ProfiWay IT & Law Sp. z o.o. to firma zajmująca się szeroko rozumianym bezpieczeństwem informacji w firmach. Firmę tworzy zespół prawników i informatyków. Sądzimy, że dla zapewnienie bezpieczeństwa informacji istotna jest współpraca obszaru IT i obszaru prawnego. Tylko połączenie tych zagadnień może skutkować wdrożeniem rozwiązań, które zapewnią realne bezpieczeństwo organizacji.

ProfiWay specjalizuje się w trzech obszarach:
– cyberbezpieczeństwo
– bezpieczeństwo informacji – normy z rodziny ISO 27000
– ochrona danych osobowych – RODO.

Firma obsługuje przedsiębiorstwa i administrację publiczną z całej Polski. Prowadzi audyty zerowe, audyty przygotowujące do kontroli lub certyfikacji, wdraża standardy bezpieczeństwa, przeprowadza testy penetracyjne, eksperci ProfiWay IT & Law pełnią funkcję Inspektora Ochrony Danych, a także Pełnomocnika ds. Cyberbezpieczeństwa.

Jeżeli:
zaczynasz interesować się tematem cyberbezpieczeństwa w Twojej firmie, chcesz sprawdzić czy RODO zostało poprawnie wdrożone, chcesz wyodrębnić tajemnicę przedsiębiorstwa, obawiasz się ataków hackerskich, chcesz zapewnić ciągłość działania swojej organizacji,
zgłoś się do ProfiWay!

ProfiWay IT & Law Sp. z o.o.
ul.Księcia Witolda 49/15
Wrocław
tel: 697 095 557
e-mail: biuro@profiway.pl
www.profiway.pl

Scroll to Top