Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

jest nam niezmiernie miło poinformować, że Federacja Przedsiębiorcy.pl została partnerem Targów Readystockfair. Targi odbędą się w dniach 11-12 października 2023 r. w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy.

 

BEZPŁATNY BILET NA TARGI:

Darmowy bilet

 

Readystockfair to targi produktów konsumenckich, dostępnych od ręki w europejskich magazynach, w bardzo atrakcyjnych cenach, jak i produktów wyprzedażowych. Wystawcami są producenci, importerzy i dystrybutorzy z całej Europy.

Udział w targach to idealna okazja do wdrożenia nowych rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie zachowanie nieprzerwanych i niezakłóconych opóźnieniami łańcuchów dostaw oraz redukcji bardzo wysokich kosztów transportu. Klienci mogą w ten sposób poznać asortyment dostępny od ręki w europejskich magazynach i zaopatrzyć się w produkty promocyjne. Podczas targów kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje dostępne od ręki produkty, które są sprzedawane po mocno obniżonych cenach.

Wybór odpowiedniego asortymentu w kontekście handlu detalicznego i hurtowego jest kluczowym elementem planowania. Zarówno w kontekście sezonowym, rocznym jak i długofalowym.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających na wydarzenie zaproszone zostały firmy obracające szerokim zakresem produktów.

Zaprezentowany zostanie dostępny od ręki asortyment z następujących branż:
– sprzęt AGD,
– dekoracje,
– upominki,
– artykuły reklamowe,
– zabawki,
– narzędzia,
– kosmetyki,
– chemia,
– artykuły spożywcze,
– artykuły biurowe i szkolne

Więcej informacji: www.readystockfair.com

Scroll to Top