Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Organizatorem wydarzenia jest CEMS Club Warszawa – organizacja studencka w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Gdzie i kiedy:
4 kwietnia – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Aula Spadochronowa
27 marca-23 kwietnia – Wirtualne Targi Pracy na stronie internetowej cemsgpd.pl oraz wydarzenia towarzyszące

Dla kogo: Dla każdego studenta!

Cena: Bezpłatnie

Już w kwietniu w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się wyjątkowa 17. edycja targów Graduate Programme Day organizowanych przez CEMS Club Warsaw.
Podczas wydarzenia studenci będą mieli okazję zapoznać się z programami menedżerskimi oraz stażami największych międzynarodowych firm z wielu branż. Partnerami tegorocznej edycji zostali m.in.: Citi, L’Oreal, Philips, Procter&Gamble.

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów studiów magisterskich, ale nie tylko! Wszyscy będą mogli zapoznać się różnymi ofertami staży, praktyk oraz programów menadżerskich, pogłębić swoją wiedzę o polskim rynku pracy, zgłębić tajniki dobrego CV, dowiedzieć się jak przygotować się na rozmowę rekrutacyjną i wiele więcej. GPD jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z potencjalnym pracodawcą i osobami rekrutującymi w wielu firmach.

Wydarzeniami towarzyszącymi GPD będą różnego rodzaju warsztaty prowadzone przez Partnerów, gdzie prelegenci ze świata biznesu podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a uczestnicy nabędą potrzebne umiejętności w wybranych przez siebie branżach. Poza tym zorganizowany zostanie Rotation Dinner, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami w mniej oficjalnej atmosferze.

Dla studentów biorących udział w wydarzeniu oprócz stref Partnerów, czeka wiele atrakcji, niespodzianek, konkursów i nie tylko!

Zapraszamy!

Więcej informacji znajduję się na stronie internetowej:

http://www.cemsgpd.pl/?fbclid=IwAR0DvihAoDfW5wE6yB3Ol0-pkb2XsNRq81Ygy_vi5ROX1QxP8Y-eVRTcItU
 
Scroll to Top