Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Federacja Przedsiębiorcy.pl patronem V Kongresu Logistycznego, który odbędzie się w Warszawie 19 X 2023 r., Hotel Arche, Aleja Krakowska 237.

Udział w Kongresie jest całkowicie BEZPŁATNY, przy jednoczesnym obowiązku wcześniejszej rejestracji stronie internetowej Kongresu:
https://conferencecscmp.org/rejestracja/

V edycja Kongresu Logistycznego, organizowanego pod patronatem Światowej Organizacji Logistycznej CSCMP https://cscmp.org/ i Akademii Leona Koźmińskiego https://www.kozminski.edu.pl/pl to istotne wydarzenie na mapie sektora logistycznego.
Tegoroczny Kongres skupia się na tematach o dużej wartości merytorycznej. Dyskusje i debaty będą koncentrować się na aktualnych trendach rozwojowych w transporcie drogowym, lotniczym i kolejowym. Szczególną uwagę poświęcimy rosnącemu wpływowi Sztucznej Inteligencji w organizacji łańcuchów dostaw, która odgrywa kluczową rolę w kreowaniu nowych modeli biznesowych w naszym sektorze.

Kongres Logistyczny to nie tylko wydarzenie, które pozwoli na wymianę myśli i wiedzy ekspertów. Nasza lista prelegentów reprezentuje najwyższy poziom profesjonalizmu w swoich dziedzinach, co zapewnia uczestnikom niepowtarzalną okazję do nawiązywania bezpośrednich kontaktów z czołowymi specjalistami. Inicjatywa skupia się również na aspekcie networkingowym, co sprawia, że uczestnicy mają szansę budować wartościowe relacje biznesowe. Lunch w trakcie Kongresu to czas na nieformalne rozmowy i wymianę doświadczeń, które nie zawsze są dostępne w codziennej pracy.

Link do strony V Kongresu Logistycznego: https://conferencecscmp.org/

Scroll to Top