Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Dyrektor Regionu Śląsk Federacji Przedsiębiorcy.pl – Bartłomiej Kuberski brał udział w II Konferencji Wrocław jest przedsiębiorczy


Szanowni Państwo,
Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Państwa zaprosić na międzynarodowe wydarzenie biznesowe – „Forum Networkingu”.
To niezwykła okazja do nawiązania cennych kontaktów zarówno na Polskim, jak i Niemieckim rynku.
Co sprawia, że to wydarzenie wyróżnia się spośród innych?
🇵🇱🫱🏼‍🫲🏽🇩🇪Będą z nami przedsiębiorcy z Niemiec, poszukujący partnerskich relacji biznesowych na polskim rynku. To doskonała szansa na nawiązanie współpracy międzynarodowej.

⭐Ekskluzywny gość – Szef Rady Gospodarczej Niemiec oddziału Saksonii, odpowiedzialny za stosunki międzynarodowe.
📍Nasze spotkanie odbędzie się w nietypowym miejscu, które dodatkowo sprawi, że nasze wydarzenie będzie wyjątkowe. Stadion miejski Tarczyński Arena we Wrocławiu.
🎤Przygotowaliśmy dla Państwa interesujący program prelekcji, które dostarczą wartościowej wiedzy i inspiracji biznesowych.

Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie zwiedzanie stadionu od kuluarów. Pójdziemy w miejsca które normalnie są niedostępne dla użytkowników obiektu jak m.in. szatnie piłkarzy Śląska Wrocław czy areszt i sala sądowa umiejscowiona na terenie Tarczyński Arena.
🏅Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl objęła patronat nad tym wydarzeniem.
Jeden z Organizatorów – Konrad Niklewicz Prezes Nikopol Unlimited, jest związany z Federacją Przedsiebiorcy.pl i aktywnie współpracuje na rzecz rozwoju biznesu.

Szczegóły wydarzenia:
🗓13.12.2023
🕓9:00 – 16:00
📍Tarczyński Arena Wrocław
Al. Śląska 1, Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi szczegółami:
https://forumnetworkingu.pl

Aby wziąć udział, prosimy o potwierdzenie udziału poprzez rejestrację na naszej stronie internetowej – ilość miejsc ograniczona
https://forumnetworkingu.pl/rejestracja

Mamy nadzieję, że spotkamy się razem na „Forum Networkingu” i razem stworzymy przestrzeń do budowy międzynarodowych mostów biznesowych.

Scroll to Top