Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

III Polish Business Forum – Samorządy inspirują przedsiębiorczość już za nami


22 marca br. w Klwowie odbyła się konferencja, której celem było omówienie tematów związanych z rozwojem gospodarczym regionów oraz roli administracji publicznej we wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości. Doskonale wpisuje się to w misję Federacji Przedsiębiorcy.pl – stworzyliśmy wielowymiarową przestrzeń do dialogu o przyszłości sektora MSP i lokalnego rozwoju biznesu. 

 Udział w tym wydarzeniu dał możliwość zdobycia wiedzy o planowanych unijnych projektach, ale przede wszystkim pomogło w budowaniu pozytywnych relacji włodarzy gmin z lokalnymi przedsiębiorcami.

Druga część Kongresu poświęcona została debacie w związku z 20 rocznicą akcesji Polski do Unii Europejskiej. Premier Leszek Miller mówił o kuluarach rozmów negocjacyjnych, o skutkach obecności Polski w UE oraz o wpływie relacji samorządu lokalnego i biznesu.

W Forum wzięło udział wielu znamienitych gości – oprócz przedstawicieli świata polityki i nauki uczestniczyli w nim włodarze gmin oraz przedsiębiorcy.

Współorganizatorem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Panu Adamowi Struzikowi – Marszalkowi Województwa Mazowieckiego.

Podziękowania kierujemy również dla partnera strategicznego – Firmie Huawei Polska Sp. z o.o. oraz pozostałym partnerom – firmie Jadar Sp. z o.o. Grupie KON-PLAST Sp. z o.o., Fabryce Nakryć Stołowych Gerpol oraz firmie Voltar Polska Sp. z o.o.

Po konferencji odbyła się Wielka Gala Polskiego Samorządu.

 
Scroll to Top