Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Oferty członków

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. – członek Przedsiębiorcy.pl – z początkiem roku 2019 została przedstawicielem południowokoreańskiej marki K-SURGE na Europę.

K-SURGE – systemy SPD, systemy ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej WIELOKROTNEGO zadziałania. Główne produkty przeznaczone są dla linii energetycznych, fotowoltaicznych oraz linii LAN, współosiowych, sygnałowych i telekomunikacyjnych. Urządzenia chronione są patentami, a ich wysoka jakość potwierdzona certyfikatami, w tym europejskim CE.

System K-SURGE, to wysokiej klasy urządzenia ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej przeznaczone, m.in. dla instalacji elektrycznych, urządzeń elektronicznych, teletechnicznych, np. serwerowni, systemów sterowania, np. przepompowni, monitoringu CCTV i innych systemów teleinformatycznych.
Szczególnie, tego typu ochrona powinna być stosowana, np. w instalacjach przemysłowych, w instalacjach zabezpieczenia ruchu i bezpieczeństwa na lotniskach, kolei, metra, w wieżowcach czy też w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej.

Urządzenia K-SURGE wyróżniają się na tle obecnie oferowanych na rynku europejskim produktów, m.in. tym, że są w stanie wytrzymać znacznie większą ilość udarów prądowych, niż urządzenia dostępne tego typu na rynku polskim (i europejskim). Ponadto, urządzenia K-SURGE są wstanie pokazać użytkownikowi, dzięki wyświetlaczowi, ile razy nastąpiło wyładowanie i ile razy instalacja elektryczna czy telekomunikacyjna, została ochroniona.

Urządzenia Systemu K-SURGE pozwalają na uzyskanie maksymalnego prądu zabezpieczenia instalacji przed wyładowaniem atmosferycznym nawet do 800 kA.

Po raz pierwszy w Polsce i w Europie zostaną zaprezentowane na konferencji technicznej podczas Targów ELEKTROTECHNIKA 2019 w dniu 14.03.2019 (czwartek), Sala C2, w godz. 10:00-11:30 w bloku tematycznym nr 10 „Bezpieczeństwo urządzeń elektroenergetycznych” i pokazane na stoisku targowym B12a–Hala 4.

Targi ELEKTROTECHNIKA 2019 i ŚWIATŁO 2019 odbędą się na terenach EXPO XXI w Warszawie, w dniach 13-15.03.2019 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
Sławomir Dębowski, kom. 500 055 708; e-mail: slawomir.debowski@elektrounion.pl
(należy powołać się na członkostwo w PRZEDSIĘBIORCY.PL)

Scroll to Top