Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Szanowni Państwo,

pragniemy podzielić się z Państwem zaszczytną dla nas informacją. Kancelaria Prawna Clever One – członek naszej Federacji po raz drugi znalazła się w prestiżowym Rankingu Najlepszych Kancelarii w Polsce, według magazynu Forbes 🏆

Właścicielem Knacelarii jest mec. Piort Pogdórski pełniący funcję Członka Zarządu Federacji Przedsiębiorcy.pl.

➡️O znaczeniu i wadze tego zestawienia świadczy fakt, że powstało ono w oparciu o rekomendacje oddane przez ich Klientów biznesowych, ale również przez innych prawników, którzy docenili i polecili usługi Kancelarii.

➡️ Za organizację listy najlepszych kancelarii prawnych odpowiedzialna była niezależna firma badawcza Statista, która publikuje ogólnoświatowe rankingi. Do wzięcia udziału w badaniu zaproszono ponad 15 tysięcy ekspertów prawnych, a kancelarie prawne były skrupulatnie weryfikowane.

➡️ Jak czytamy na stronach Forbes’a, zestawienie najlepszych kancelarii: „z założenia stanowić ma swoisty przewodnik po świecie polskich kancelarii prawnych, które wypracowały przewagę konkurencyjną”.

➡️Podobnie, jak rok temu Kancelaria Prawna Clever One została doceona w kategorii prawa korporacyjnego, ale dodatkowo w tym roku wyróżniono sukcesy Kancelarii również w dziedzinie prawa karnego 🏆 To ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego działania!

Polecamy najnowsze wydanie magazynu Forbes!

Więcej informacji również na stronie: https://www.forbes.pl/prawo-i-podatki/najlepsze-kancelarie-polska-2023

 
KONTAKT DO KANCELARII:

Kancelaria Prawna Clever One
ul. Wilcza 72 lok. 8
00-670 Warszawa

tel.+ 48 606 548 970

Scroll to Top