Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

20 marca 2024 we wrocławskim Hotelu Haston City podczas Master Congress Wrocław prelegenci przekroczą granice wiedzy i ujawnią przed uczestnikami najnowsze trendy, obecne praktyki oraz nadchodzące zmiany w świecie biznesu. Zapewnimy Ci konkretne narzędzia i strategie, które pozwolą Ci skutecznie przygotować się na wyzwania, jakie niesie rok 2024.

 

Master Congress Wrocław 2024 bilety już w sprzedaży.

 

Master Congress Wrocław 2024 program wydarzenia:
od psychologii sukcesu, przez najnowsze trendy w sprzedaży, aż po zastosowanie sztucznej inteligencji – będziemy dotykać kluczowych tematów, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Podczas udziału w jednej z najciekawszych konferencji biznesowych na Dolnym Śląsku, nabędziesz wiedzę, która pozwolą Ci rozwinąć umiejętności, poszerzyć horyzonty i przyspieszyć swój rozwój biznesowy. Początek roku to świetna okazja, aby rozwinąć swój biznes o kolejny stopień! Czas na biznesowy zryw w towarzystwie najlepszych!

 

Master Congress Wrocław 2024 prelegenci:
Podczas wydarzenia prelegenci opowiedzą o nowych trendach, obecnych praktykach i nadchodzących zmianach, aby przygotować uczestników na nadchodzące wyzwania biznesowe i nie tylko.

 

Profesor Jerzy Bralczyk
Opowie o tych aspektach współczesnej polszczyzny, które mogą być wyzwaniem – również dla osób pracujących w biznesie, czyli np. o feminatywach, zapożyczeniach i kalkach językowych, slangu biznesowym, adresowaniu maili oraz o błędach, które najczęściej popełniamy posługując się językiem polskim. Powie też o tym, od czego zależy, że ludzie słuchają z zainteresowaniem prezentacji czy wykładu.

 

Dr Aleksandra Przegalińska
Jedna z największych specjalistów w zakresie sztucznej inteligencji – opowie o kierunku rozwoju AI, o nowych rozwiązaniach dotyczących chata GPT oraz konkurencji wobec niego autorstwa Google, a także o tym, jakie AI niesie szanse oraz zagrożenia. Opowie o tym, co w zakresie AI czeka nas w roku 2024.

 

Paweł Tkaczyk
Opowie o trendach w marketingu, o tym jak sensownie wykorzystywać w marketingu i sprzedaży algorytmy i media społecznościowe.

 

Jacek Walkiewicz
Psycholog, autor, trener biznesu, a także autor i wykonawca słynnego wykładu na TEDx „Pełna moc możliwości” – opowie o tym jak ważne w działaniach biznesowych (i w ogóle) są takie aspekty, jak odwaga, konsekwencja w dążeniu do celu, posiadanie pasji, czy odnalezienie siebie w gąszczu możliwości i wyzwań współczesnego świata.

 

Małgorzata Jakubicz
Ambasadorka humanizmu w dobie cyfrowej. Ekspertka EY Academy of Business. Digital Transformation Impact Leader of the Year 2023 – Influential Businesswoman Awards.Lider z ponad 15-letnim doświadczeniem w firmach o zasięgu lokalnym i globalnym. Od zawsze związana z zarządzaniem sprzedażą i relacjami B2C oraz B2B. Jej misją jest reprezentowanie i propagowanie przywództwa służebnego (servant leadership) tak, aby jak największa liczba liderów uwierzyła, że jest to najlepszy model przywództwa z perspektywy człowieka, zespołu i organizacji.

 

Maciej Orłoś i Tomasz Iwaniec
W swojej autorskich przemowach opowiedzą o aspektach wystąpień publicznych w biznesie, które przysparzają kłopotów wielu prelegentom. Będzie mowa m.in. o tremie, gestykulacji i przynudzaniu, model OSA w networkingu i trwałych relacjach w biznesie.

 

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://mastercongress.pl/
Zakup biletów:

https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/master-congress?partner=BusinessMeetingClub

 

 

Scroll to Top