Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Zaproszenie od Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. na bezpłatny cykl szkoleń dotyczących możliwości otrzymania wsparcia w ramach programu FENG i Ścieżki SMART.

Fundusze europejskie to szansa dla każdego polskiego przedsiębiorcy, który ma zamiar dalej rozwijać swoją firmę w oparciu o badania, innowacje i nowe technologie. Z początkiem lutego 2023 roku ruszyły pierwsze konkursy z Programu Fundusze dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2017 (FENG).

Aby pomóc firmom skorzystać z możliwości funduszy europejskich, Polski Fundusz Rozwoju przygotował cykl spotkań online w ramach InfoWeek Grupy PFR dotyczących tego jak zdobyć wsparcie dla firmy w ramach Ścieżki SMART.

W terminie 13-17 marca (codziennie, g. 12.00-13.00) odbędą się spotkania, podczas których przedstawiciele m.in. Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowego Centrum Badań i Polskiego Funduszu Rozwoju dostarczą praktyczną wiedzę z zakresu programu FENG i Ścieżki SMART.

Link do zapisu: https://www.interankiety.pl/f/D4B8lpOE Nowy członek Federacji: Fudo Security Sp. z o.o.

Fudo Security jest liderem na globalnym rynku cyberbezpieczeństwa. Najważniejszym celem firmy jest zapewnienie bezpiecznego zarządzania dostępem zdalnym zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla małych lub średnich firm i startupów. Fudo Security pomaga firmom w zakresie rozwiązań z dziedziny cyberbezpieczeństwa – dostarcza narzędzia do monitorowania sieci, ochrony przed nieuprawnionym dostępem oraz kontrolowania dostępu do zasobów systemowych.

Fudo Security jest polską firmą, która na rynku działa nieprzerwanie od 2004 roku świadcząc swoje usługi w ponad 30 krajach na całym świecie, w tym w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Produkty Fudo gwarantują ochronę dla zdalnych połączeń – pozwalają na monitorowanie aktywności użytkowników z dostępem do kluczowych zasobów, pomagają w zarządzaniu polityką haseł i ostrzegają w przypadku wykrycia podejrzanej aktywności.

W dobie powszechnej pracy zdalnej polskie przedsiębiorstwa należy rzetelnie zabezpieczyć przed nieuprawnionym dostępem. Właśnie dlatego firma stworzyła dwa najważniejsze produkty – Fudo Enterprise – przeznaczony dla większych firm i Fudo One – dbający o bezpieczny zdalny dostęp dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rozwiązania Fudo Security zostały wielokrotnie wyróżnione za swoje innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Do najważniejszych nagród należy między innymi nagroda Cybersecurity Exellence Award Best Zero Trust Security i Kuppingercol Innovation Challenger.

Fudo Security Sp. z o.o.

Al. Jerozolimskie 178

02-486 Warszawa

https://fudosecurity.com/pl/

 
Scroll to Top