Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Oferty członków

Agencja marketingu zintegrowanego Gratifica (członek Federacji Przedsiębiorcy.pl) specjalizuje się w projektowaniu, organizacji i kompleksowej obsłudze formatów wspierających sprzedaż produktów i usług.

Oferujemy organizację m.in. loterii promocyjnych, konkursów, sprzedaży premiowej, programów motywacyjnych i lojalnościowych.

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie optymalnej kreacji, doboru mechaniki promocji, ofertowania, zakupu i wydania nagród, opieki prawnej i księgowej, a także infrastrukturę teleinformatyczną (strony www, aplikacje mobilne, serwisy SMS, e-mail), projektowanie i produkcję materiałów POS oraz kampanie promocyjne za pośrednictwem wszystkich dostępnych kanałów social media.

W dobie kryzysu trwającego od 2020 roku spowodowanego pandemią Covid-19 a następnie wybuchem wojny, wiele firm szuka skutecznych form promocji w celu zwiększenia sprzedaży, odbudowania swojej pozycji rynkowej czy pozyskania nowych klientów. Dotyczy to zarówno spółek działających w kanale b2c jak i b2b.

Usługi świadczone przez naszą spółkę w sposób mierzalny przyczyniają się do realizacji celów marketingowych i handlowych naszych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania sprawdzają się nie tylko na rynku komercyjnym, ale także w wielu różnych sektorach rynku. Z naszych usług korzystają również samorządy, jednostki administracji publicznej czy fundacje.

Poniżej kilka naszych bieżących realizacji:
· https://placpitwwarszawie.pl/
· https://rozliczpitwlublinie.eu/
· https://www.pitwpotegowie.pl/
· https://www.pitwwasilkowie.pl/
· https://loteria.dafi.pl/

Z myślą o Członkach Federacji Przedsiębiorcy.pl przygotowaliśmy darmowy e-book – Vademecum wiedzy o loteriach promocyjnych – gdzie znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat najpopularniejszego w ostatnich latach formatu promocyjnego na polskim rynku.

Wystarczy do 15.03.2023 r. wejść na stronę https://gratifica.pl, wypełnić prosty formularz a nasi moderatorzy prześlą na wskazany adres e-mail plik PDF ze wspomnianym Vademecum w ciągu 24h. Dodatkowo w razie skorzystania z naszych usług, każda firma, która Vademecum pobierze otrzyma 10% rabat na wszystkie usługi agencyjne przez nas oferowane. Zapraszamy do lektury! 😊

Zachęcamy również wszystkie firmy zrzeszone w Federacji Przedsiębiorcy.pl do kontaktu z nami, gdzie na hasło: „Przedsiębiorcy.pl” otrzymają Państwo od naszych specjalistów bezpłatne konsultacje w zakresie dowolnych działań promocyjnych możliwych do wdrożenia na polskim rynku, w tym prawa podatkowego w kontekście nagród, zniżek, rabatów, bonów, bezpieczeństwa danych osobowych uczestników promocji, urządzania legalnych loterii czy konkursów w myśl przepisów ustawy o garach hazardowych i kodeksu cywilnego.

Skontaktuj się z nami!
nb@gratifica.pl
+48 690 960 995

Scroll to Top