Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Oferty członków

Szanowni Państwo,
Prezentujemy Państwu ofertę naszego członka Federacji, który jest specjalistą w dziedzinie najmu nieruchomości biurowych na terenie Niderlandii. Jest to atrakcyjna okazja dla przedsiębiorców, którzy szukają możliwości przeniesienia bądź też ulokowania swojego biznesu poza granicami Polski. Dla członków Federacji specjalna zniżka. Poniżej przekazujemy ofertę firmy FB24 Sp. z o.o.
„Masz plan rozwoju na nowym rynku (np. w Holandii) i chcesz uniknąć niepotrzebnie zawyżonych kosztów w fazie początkowej? A może potrzeba Ci adresu w Niderlandach by zdobyć kontrakt, na którym Ci zależy?
Chcesz skupić się na rozwoju swojego biznesu a obowiązki recepcji wypełniać poprzez recepcję dzieloną z innymi firmami? Właśnie znalazłeś swoje wirtualne biuro w Amsterdamie (!)
Nie musisz zatrudniać pracowników, wynajmować lokalu ani ponosić kosztów jego eksploatacji. Wybierz jeden z pakietów wirtualnego biura FBS24 a ograniczysz miesięczne koszty na start i uzyskasz pomoc w przeprowadzeniu formalności. Jeśli do tego potrzebna Ci również obsługa księgowa doświadczona w transakcjach wewnątrzunijnych, prawnik ze znajomością prawa handlowego i pracy czy np. sale konferencyjne do dyspozycji dla Twoich spotkań – to trafiłeś w dziesiątkę. Nasze biuro w Amsterdamie może być również i Twoim biurem: świetnie wyglądającym na wizytówce i doskonale funkcjonującym w rzeczywistości.
Skontaktuj się z nami pod adresem info@fbs24.nl lub pod polskojęzycznym numerem telefonu +31 639 84 22 91.”
Dla członków Federacji Przedsiębiorcy.pl 10% zniżki na każdy z proponowanych przez nas pakietów:
Wirtualne biuro

Serdecznie zapraszamy!
Scroll to Top