Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Patronat Federacji nad szkoleniem online: Jak wykorzystać sztuczną inteligencję i ChatGPT w pisaniu artykułów i wpisów w mediach społecznościowych


Szanowni Państwo,

Zależy nam na poszerzaniu wiedzy naszych członków – dlatego objęliśmy patronatem szkolenie organizowane przez Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

7 marca 2024 – zapraszamy na szkolenie on-line pt. Jak wykorzystać sztuczną inteligencję i ChatGPT w pisaniu artykułów i wpisów w mediach społecznościowych. Szkolenie będzie prowadzone znanego eksperta w dziedzinie: sztucznej inteligencji i ChatGPT, komunikacji i marketingu cyfrowego (+600 firm, +200 mediów, +100 instytucji).

Dla członków Federacji Przedsiębiorcy.pl organizator przygotował rabat w wysokości 10%, aby został ona zastosowany to proszę o zgłaszanie się na formularzu: https://www.cpi.com.pl/php/impreza.php?id=1558&fm=pr 

Każde szkolenie realizowane przez Krzysztofa Urbanowicza jest bardzo wysoko oceniane przez słuchaczy za posiadaną wiedze i formę jej przekazu. Podczas szkolenia odkryjesz potencjał sztucznej inteligencji (SI) i ChatGPT w tworzeniu angażujących artykułów, informacji prasowych i wpisów do mediów społecznościowych. Będziesz miał okazję zdobyć wiedzę na temat tego, czym jest SI i ChatGPT, jak działają i jakie są ich zastosowania w tworzeniu tematów, w procesie pisania, w copywritingu i w komunikacji. Poznasz najskuteczniejsze i sprawdzone techniki, które wzbogacą umiejętności komunikacji i warsztat dziennikarski, pomogą pisać artykuły prosto, krótko i zwięźle, pomogą pisać dynamiczne leady oraz magnetyczne tytuły, które przyciągną Google i czytelnika. Uczestnicy będą też mieli możliwość poznania technik tworzenia promptów, czyli formułowania poleceń dla ChatGPT, dzięki którym unikną błędów i uzyskają odpowiedzi na wysokim poziomie merytorycznym. Weź udział w szkoleniu i zatrudnij sztuczną inteligencję do pracy, będziesz zaskoczony tym co potrafi zrobić dla Ciebie i dla Twojej firmy!

W programie m.ini:

  • Jak ludzie konsumują dziś treści w internecie i w mediach społecznościowych.
  • 30 rzeczy, które SI i ChatGPT mogą zrobić, by uatrakcyjnić artykuły, informacje prasowe i wpisy w mediach społecznościowych.
  • Odkryj niesamowite możliwości ChatGPT i stwórz swojego własnego super-asystenta .
  • Najlepsze techniki i tricki ekspertów, by optymalnie wykorzystać ChatGPT.
  • 12 najskuteczniejszych technik i tricków jak pisać krótko, zwięźle i ciekawie używając ChatGPT.
  • Dyskusja i podsumowanie szkolenia

Więcej informacji o szkoleniu:

https://www.cpi.com.pl/php/impreza.php?id=1558

 

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
01-747 Warszawa ul. Ficowskiego 15
Tel. 506 178 228, e’mail: cpi@cpi.com.pl

Scroll to Top