przedsiebiorcy.pesi.pl

Aktualności

Podpisaliśmy kolejną umowę partnerską!

Wspólnie z NIRP tworzymy silne, zdywersyfikowane Centrum Kompetencji dla Członków naszej Federacji.

Dzisiaj podpisaliśmy kolejną umowę partnerską o wzajemnej współpracy z Grupą DSBJ z Warszawy…i nie tylko (international range).
Znamy i rozumiemy potrzeby klientów MŚP związane z rynkiem transakcji kapitałowych oraz doradztwa w strategicznego w obszarach finansowania udziałowego i dłużnego (corporate finance) a także poszukiwania rozwiązań i wprowadzania usług na rynki zagraniczne.

W ramach nawiązanej współpracy – dla Członków PRZEDSIĘBIORCY.PL Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców uczestniczących w Programie rekomendowani.NET:
https://lnkd.in/dfs_EKmU

zapewniamy wsparcie:
– w zakresie eksportu, handlu i finansów korporacyjnych oraz pozyskiwania środków z systemu dotacji EU na te cele,
– dla polskich firm w wejściu na rynki wybranych krajów Europy, Azji i Afryki,
– sourcing i agregację dostawców i wykonawców dla międzynarodowych projektów pod klucz (zarządzanie projektami w ramach Inżynierii, zaopatrzenia, budownictwa i finansów – EPC-F).

Zapraszamy do Nas ! Nowe szanse – Nowe możliwości !
Dołączcie do najlepszych !

Scroll to Top