Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Nadchodzą duże zmiany dla przedsiębiorców związane z wdrożeniem nowego elektronicznego sposobu fakturowania, które będzie obowiązkowe od lipca 2024 r. Czym jest KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur? Każdą fakturę trzeba będzie wystawić w formie elektronicznej i wprowadzić do systemu, a faktury w formie papierowej przestaną funkcjonować. Czy i jak wprowadzenie KSEF wpłynie na firmę? Co się zmieni w organizacji po wdrożeniu? Polscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z rewolucji, jaką przyniesie KSeF, ale niewiele z nich podjęło już kompleksowe przygotowania. 

Polski Fundusz Rozwoju pomaga firmom w cyfryzacji 

Polski Fundusz Rozwoju wraz z firmą Symfonia przygotował cykl spotkań online w ramach programu Cyfrowa Wyprawka dla Firm. Pomogą one przedsiębiorcom w przygotowaniu się do nowego obowiązku i w dalszej drodze ku digitalizacji.

Poniżej harmonogram i tematyka spotkań: 

  • 19.09.2023, g. 10.00: Skan faktury jako w pełni legalny dokument księgowy,
  • 03.10.2023, g. 10.00: Prawdziwe i pozorne faktury elektroniczne w obrocie gospodarczym,
  • 17.10.2023, g. 10.00: Wpływ zmiany formy faktury na procesy akceptacji w organizacji,
  • 07.11.2023, g. 10.00: Faktury wystawiane ręcznie czy to jeszcze możliwe?

Po każdej prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi.  

Poznaj eksperta Symfonii – praktyka z wieloletnim doświadczeniem w finansach i księgowości.

Bogdan Zatorski – kierownik do spraw analiz biznesowych i wymagań prawnych jest związany z firmą od 22 lat. Działa w obszarze finansów i księgowości, prawa podatkowego i zarządzania procesowego. Przez wiele lat rozwijał  Symfonię w obszarze obsługi finansowo-księgowej i podatków oraz zagadnień controlingowych. Uczestniczy we wdrażaniu KSeF w polskich przedsiębiorstwach, zarówno formie w rozwiązań IT dostarczanych przez Symfonię, jaki i szkoleń, warsztatów czy konsultacji biznesowych.

Jak dołączyć do spotkań? 

Wszystkie spotkania odbędą się w formule online i są bezpłatne. Zainteresowani programem mają możliwość wyboru bloków tematycznych, a rejestracja odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy:
https://www.interankiety.pl/f/bD1aGQAD

Scroll to Top