Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Rabat dla członków Federacji na udział w Wielkiej Integracji


Szanowni Państwo,

przypominamy, że jesteśmy już blisko kolejnej, siódmej edycji Wielkiej Integracji Przedsiębiorców, która odbędzie się 6 stycznia w Łodzi. Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu ? Oto kilka kluczowych punktów:

  1. Przedsięwzięcie dla i przez przedsiębiorców: Ta konferencja jest organizowana przez przedsiębiorców i skierowana do przedsiębiorców. To unikalna okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych biznesowych kontaktów.
  2. Edukacja i inspiracja: W ciągu poprzednich sześciu edycji Wielkiej Integracji mieliśmy przyjemność gościć około 8 tysięcy osób. To wydarzenie to ogromne źródło wiedzy, pomysłów i inspiracji.
  3. Networking na najwyższym poziomie: Możliwość nawiązania kontaktów z setkami osób z różnych branż i części kraju. To szansa na nowe możliwości biznesowe i osobiste.
  4. Osobisty rozwój i zarządzanie finansami: Brak edukacji finansowej w szkołach sprawia, że wydarzenia takie jak nasze są kluczowe dla zrozumienia, jak zarządzać swoimi finansami i rozwijać swoją firmę.
  5. Emocje i energia: To nie tylko cyfry i fakty. Liczy się również energia, z którą przyjedziesz i którą zabierzesz ze sobą do domu. Uczestnicy często wracają zmęczeni fizycznie, ale psychicznie odświeżeni i zmotywowani do działania.

Nie przegap tej okazji! Zapraszamy Cię do udziału w tym unikalnym wydarzeniu. To nie tylko szansa na zdobycie cennej wiedzy, ale również na doświadczenie niezapomnianych emocji i nawiązanie nowych, wartościowych kontaktów biznesowych.

Dla naszych członków organizator przewidział rabat w wysokości 10% na bilety. Hasło, które należy podać podczas rejestracji: Federacja7

Zarezerwuj swój bilet już teraz https://wielkaintegracja.pl/ i dołącz do grona przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje biznesy i siebie. Do zobaczenia na żywo! J

 
Scroll to Top