Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Szanowni Państwo,
W trudnym okresie pandemii, mając na uwadze pomoc lokalnym przedsiębiorcom dotkniętych jej skutkami, w imieniu Sekretarza Województwa Mazowieckiego informujemy, iż Mazowiecki Regionalny Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. przeprowadza w formule on-line serię webinarów, które mają przybliżyć ofertę Funduszu i zachęcić do skorzystania z możliwości jakie może zaproponować przedsiębiorcom.

Dodatkowo, po każdym spotkaniu – prezentacji, będą organizowane indywidualne spotkania on-line z przedsiębiorcami, podczas których pracownicy Funduszu pomogą w wypełnieniu wniosku, przekażą informacje na temat wymaganych dokumentów i odpowiedzą na wszelkie pytania przedsiębiorców.
Webinar dla przedsiębiorców z obszaru właściwości Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Piasecznie (pow. grodziski, nowodworski, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni) odbędzie się 23 czerwca 2021 r. o godzinie 11.00, a indywidualne konsultacje tego samego dnia od godziny 12.30 i następnego, tj. 24 czerwca 2021 r. od godziny 10.00.

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w webinarium prosimy kierować na sekretariat@przedsiebiorcy.pl
Serdecznie zapraszamy.

 
Scroll to Top