Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych, Wielobranżowych Targach B2B – Readystockfair na Stadionie Narodowym w Warszawie!


W dniach 6 – 7 lutego 2024 roku odbędą się Targi Readystockfair, które będą miały miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie. To wydarzenie o charakterze B2B, gromadzące przedstawicieli różnych branż z całej Europy oraz prezentujące szerokie możliwości handlowe i biznesowe. Federacja Przedsiębiorcy jest partnerem tego wydarzenia.

Dlaczego warto wziąć udział?

·         Wystawcy z różnych branż: Targi gromadzą przedstawicieli takich sektorów jak zabawki, dekoracje, małe AGD, narzędzia, art gospodarstwa domowego, chemia gospodarcza, tekstylia, upominki, art promocyjne, kosmetyki, artykuły biurowe i szkolne ale również art reklamowe i promocyjne

·         To świetna okazja, aby zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu audytorium lub nawiązać kontakty z nowymi dostawcami.

·         Networking na najwyższym poziomie: Targi to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, dostawcami, klientami oraz ekspertami z branży. Spotkania twarzą w twarz sprzyjają budowaniu trwałych relacji biznesowych.

·         Międzynarodowi wystawcy – będzie można nawiązać relacje biznesowe z wystawcami z całej Europy.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony targów www.readystockfair, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat programu, wystawców oraz możliwość rejestracji.

Nie przegap okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Scroll to Top