Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Zapraszamy na konferencję CSR Poland 2024, którą objęliśmy patronatem!


Zapraszamy na konferencję CSR Poland 2024! Federacja Przedsiębiorcy.pl została partnerem tego wydarzenia.

Zapraszamy na CSR Poland, czyli jedyną konferencję w południowej Polsce w całości poświęconą zagadnieniom społecznej odpowiedzialności biznesu! Event odbędzie się w dniach 21-22 marca w Krakowie.

Na uczestników czeka konferencja, warsztaty i gala rozdania nagród. Wśród prelegentów znaleźli się eksperci z różnych branż, którzy zadbają o wysoki poziom merytoryczny eventu.

 

     Wykład otwierający wydarzenie będzie należał do Zuzanny Skalskiej, ekspertki, specjalizującej się w up-front innowacjach oraz strategicznym myśleniu o przyszłościach.

     Tuż po niej wystąpi Aleksandra Przegalińska, futurolożka i specjalistka od sztucznej inteligencji.

     Jedne z warsztatów poprowadzi Ane Piżl, edukatorka równościowa i promotorka języka inkluzywnego, prowadząca Miasto Kobiet w TVN Style!

Zdobądź bilety na wydarzenie!

 

Nie zwlekaj i już dziś zapewnij sobie miejsce na CSR Poland w Krakowie! Chcesz wziąć udział w konferencji i warsztatach? A może interesuje Cię konferencja i gala? Sprawdź dostępne opcje i zdobądź bilety! www.csrpoland.pl

 

Wyślij zgłoszenie do konkursu CSR Poland Awards 2024!

 

21 marca po konferencji czeka nas uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie CSR Poland Awards! Do 2 lutego czekamy na zgłoszenia projektów CSR zrealizowanych w 2023 r. oraz na kandydatury liderów CSR, którzy swoimi działaniami wyróżnili się w ubiegłym roku – nie zapomnij wysłać formularza! Szczegóły na www.csrpoland.pl/awards

Scroll to Top