Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

Konferencja e-Learning FUSION zaprasza na VII edycję!

Już 14-15 listopada w Warszawie

🧠 Jesteś zainteresowany Digital Learningiem, szkoleniami VR oraz zastosowaniem AI w dziedzinie rozwoju i nauki? Chcesz odkryć nowe strategie edukacyjne i rozwijać kompetencje L&D? Podczas Konferencji będziesz miał/a szansę zgłębić najnowsze trendy w tej dziedzinie.

🧠 Zyskaj unikalną możliwość, aby rozwinąć swoją wiedzę, posłuchać doświadczeń ekspertów w branży oraz rozwijać swoją ścieżkę zawodową w dziedzinie e-learningu. Czekają na Ciebie inspirujące prelekcje, strefa EXPO i niezrównane możliwości networkingowe. Dołącz do VII edycji Konferencji e-learning FUSION #ELF23

🧠 E-Learning FUSION to unikalna platforma networkingowa i wyjątkowa okazja obcowania z autorytetami i pionierami branży, takimi jak Donald H Taylor, Mary Głowacka, Andy Lancaster. W VII edycji weźmie udział ponad 40-stu prelegentów z Polski, UK, Holandii i USA. Wystąpienia i panele dyskusyjne będą się odbywały w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy na aż 6 sesji tematycznych:

✴Strategia i Kontent

✴Technologie szkoleniowe

✴Kompetencje L&D

✴Praktyka i Doświadczenie L&D

✴Rozwiązania i Inspiracje

✴Mental Health and Wellbeing

W pierwszym dniu konferencji, 14 listopada, trzem sesjom tematycznym będzie towarzyszyć strefa wystawiennicza EXPO. Każdy uczestnik będzie miał szansę odwiedzić stoiska partnerów Konferencji i nawiązać nowe kontakty.

Widzimy się już 14-15 listopada w Warszawie!

Pełny program, informacje o prelegentach i sesjach tematycznych na stronie: https://elearning-fusion.pl/program/program-konferencji-2023/

Rejestracja: https://elearning-fusion.pl/ticket/

Scroll to Top