Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Aktualności

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu pt. „Jak wykorzystać potencjał jednostek naukowych przy tworzeniu innowacji w branży kosmetycznej?”.

Spotkanie organizowane jest w ramach V edycji inicjatywy pn. Connect & Scale Up – jest to seria wydarzeń o charakterze wiedzowym i networkingowym, która ma na celu promocję polskich innowatorów i polskich innowacji, wsparcie projektów nastawionych na podejmowanie wyzwań biznesowych, czy też rozwiązywanie problemów i szeroko rozumianą współpracę.

Dzięki współpracy jednostek naukowych i biznesu, powstają coraz to nowsze odpowiedzi na oczekiwania klientów. Inwestycje w nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania to sposób na maksymalizację zysków i dalsze umacnianie swojej pozycji na rynku.

Podczas wydarzenia prelegenci odpowiedzą na pytania jak rozpocząć współpracę z jednostką naukową oraz co zrobić by była ona owocna. Opowiedzą o swoich doświadczeniach, a także przedstawią możliwości synergii działań, które będzie można rozwinąć w części networkingowej wydarzenia.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i zadawania pytań prelegentom.

Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia w godz. 10:00-13:00 w siedzibie HubHub przy Al. Jerozolimskich 93 w Warszawie.

Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Obowiązuje rejestracja.

Link do rejestracji:

https://connectscaleup-9.gridaly.com/registration?fbclid=IwAR0e3HRzD7Pd_NxL7P9adDDxy_4ha2hyV8X3XuD9PSHXrT2KpJcaIiIBRkE

 
Scroll to Top