logo przedsiebiorcy

PPCC Misja Biznesowa Lizbona, 13-17 Maj 2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w misji biznesowej organizowanej przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC). Celem misji jest zapewnienie polskim uczestnikom indywidualnych spotkań B2B z potencjalnymi portugalskimi partnerami biznesowymi, w ich siedzibach, zgodnymi z zadanym przez polskich uczestników profilem (brief).

Poruszony zostanie temat specyfiki rynku (uwarunkowania prawne i proceduralne), najważniejszych graczy, konkurencji oraz profilu konsumentów. Wierzymy, że dogłębne i bezpośrednie poznanie rzeczywistości rynkowej kraju jest jedną z najważniejszych składowych przyszłego sukcesu.


Misja jest organizowana wspólnie z Portugalską Izbą Przemysłowo-Handlową (CCIP), prywatnym proaktywnym stowarzyszeniem biznesowym o rozległej sieci kontaktów, wspierającym firmy nieprzerwanie od 1834 roku. CCIP wspiera i promuje rozwój swoich członków zarówno w kraju jak i na poziomie międzynarodowym. Jest również instytucją łączącą sektor małych i średnich przedsiębiorstw z dużymi graczami.

 

Oferta Misji Biznesowej

 

Kontakt:

Wojciech Baczyński - Dyrektor Generalny PPCC

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 696 760 925

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces