Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Oferty członków

Serwis Cyfrowisko.pl to wiarygodne źródło prostych porad z zakresu cyberbezpieczeństwa.

W odpowiedzi na brak jednolitej kampanii edukacyjnej w zakresie cyberbezpieczeństwa firma Cracklab uruchomiła dedykowany tej tematyce serwis internetowy.

Porady znajdą w nim zwykli użytkownicy Internetu oraz przedstawiciele różnych grup zawodowych: właściciele firm, działacze społeczni, pracownicy urzędów czy służby zdrowia.

W obliczu rosnącej liczby zagrożeń elektronicznych i informacyjnych konieczne jest ciągłe podnoszenie świadomości wszystkich grup społecznych.
Do tej pory nie było to możliwe, ponieważ nie istniało przystępne, stale doskonalone i przede wszystkim zaufane źródło wiedzy.

Dzięki Cyfrowisku czytelnicy dowiedzą się m. in. czy można polegać na usługach VPN, jak przechowywać hasła, na ile bezpieczne jest korzystanie z publicznych sieci bezprzewodowych oraz jak w podstawowy sposób zabezpieczyć punkt dostępowy do sieci.
W przeciwieństwie do serwisów poświęconych bezpieczeństwu IT, w poradnikach Cyfrowiska specjalistyczny żargon i opisy techniczne zostały ograniczone do minimum.

Zachęcamy jednocześnie czytelników do zadawania pytań i sugerowania tematów, bo tylko w ten sposób Cyfrowisko będzie w stanie odpowiedzieć na ich rzeczywiste potrzeby.

Kontakt:
E-mail: kontakt@cyfrowisko.pl

Telefon: 22 697 57 16

Scroll to Top