Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców

Oferty członków

Tym razem w ramach inicjatywy „Mazurkas po godzinach” jeden z naszych członków – MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** chciałby zaprosić Państwa na niezwykle ciekawe warsztaty – „Znajdź i kształtuj swój głos”, które poprowadzi Marek Ravski – trener głosu, aktor, światowej sławy wokalista, twórca autorskiej metody, która w szybkim tempie przywraca prawidłowe odruchy oddechowe.

Silny głos to silna osobowość i poczucie własnej wartości, dlatego na to spotkanie w szczególności zapraszamy osoby, dla których głos to ich warsztat pracy, czyli menedżerów, przedstawicieli handlowych, osoby publicznie występujące.

Usłyszymy także recital Marka Ravskiego, który zaprezentuje swój kunszt wokalny w repertuarze klasycznym oraz rozrywkowym. Spotkanie z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas.

Poniżej zamieszczamy również link do występu scenicznego naszego gościa w ramach 40 Forum Humanum Mazurkas:
https://www.youtube.com/watch?v=MFUdw6jFCBo
https://www.youtube.com/watch?v=kOyCWZTMM3I#t=45s

Przy okazji warsztatów zaprosimy Państwa również na degustację kilku dań Szefów Kuchni MCC Mazurkas i Mazurkas Catering 360.

Warsztaty odbędą się we wtorek, 27 sierpnia o godz. 17:45, w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** w Ożarowie Mazowieckim.


Udział w warsztatach jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby potwierdzić obecność, prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://forumhumanummazurkas.pl/warsztaty

Scroll to Top